Założyciele 3AC uruchomili giełdę OPNX i zapowiedzieli airdrop | Wiadomości | CrypS.

Założyciele 3AC uruchomili giełdę OPNX i zapowiedzieli airdrop

Dawid Kucharczyk
opnx 3ac giełda

Zespół giełdy kryptowalutowej OPNX, założonej przez współzałożycieli upadłego funduszu hedgingowego 3AC Su Zhu i Kyle’a Davies’a, ogłosił oficjalne uruchomienie platformy.


Według The Block, firma ogłosiła również dystrybucję natywnego tokena FLEX jako “symbolu uznania” wśród członków społeczności. W oświadczeniu platformy czytamy:

Wielu z was może wiedzieć, że OPNX będzie używać FLEX jako natywnego tokena ekosystemu. Jako wyraz naszego uznania, włączyliśmy kwalifikujących się użytkowników z naszej listy oczekujących do naszego rozdania monet, co oznacza, że nie jest wymagane żadne działanie z Twojej strony.

FLEX ma kapitalizację rynkową w wysokości 269 milionów dolarów i dzienny wolumen obrotu 1,27 miliona dolarów. Aktywo wzrosło 7,48% na wieść o uruchomieniu platformy. W chwili pisania tego tekstu, moneta jest notowana na poziomie 2,75 USD.

Coś więcej o OPNX

Oprócz tradycyjnego handlu na giełdzie, OPNX oferuje możliwość handlu prawami do roszczeń do upadłych kryptowalut, takich jak FTX. Dyrektorem generalnym OPNX jest Leslie Lamb, żona byłego dyrektora generalnego upadłego CoinFLEX, Marka Lamb.

Zhu twierdzi, że OPNX jest sposobem na “odpokutowanie swoich błędów z przeszłości”. Wielu członków społeczności powitało projekt ze sceptycyzmem i oburzeniem.

Przypomnijmy, że w lutym likwidatorzy wystawili na sprzedaż kolekcję NFT firmy 3AC. Byłym dyrektorom spółki zarzuca się defraudację środków zgromadzonych w funduszu

opnx 3ac giełdareklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.