Wieloryby zrzucają 30 milionów dolarów w SHIB i PEPE. Dane onchain pokazują, że stawiają na Pepe Unchained | Wiadomości | CrypS.

Wieloryby zrzucają 30 milionów dolarów w SHIB i PEPE. Dane onchain pokazują, że stawiają na Pepe Unchained

Autor: Reklama
PEPE

W tym tygodniu w rynek krypto uderzyła informacja o tym, że najwięksi inwestorzy, zwani rynkowymi wielorybami, wyprzedają miliony tokenów $SHIB i $PEPE, w zamian szykując się na inwestycję w Pepe Unchained jako memecoina z potencjałem niesamowicie wysokich zysków.


Wszystko za sprawą sukcesu coina w przedsprzedaży i jego rewolucyjnemu rozwiązaniu warstwy drugiej, któremu przyjrzymy się poniżej. 

Czy Pepe Unchained to nowy król memecoinów?

W dość zaskakującym zwrocie wydarzeń na rynku kryptowalut najwięksi posiadacze Shiba Inu (SHIB) i Pepe Coin (PEPE) sprzedali posiadaną przez siebie tokeny o wartości 30 milionów dolarów. 

Jeden z wielorybów, zidentyfikowany pod adresem 0x42a, zdeponował 1,088 biliona SHIB (około 18,12 milionów dolarów). Inwestor ten zgromadził te monety podczas dołków rynkowych w listopadzie i grudniu 2023 roku, osiągając szacowany zysk na poziomie 79%.

Kolejny duży inwestor, o adresie 0x837, wyprzedał aż 700 miliardów PEPE, co stanowi wartość 7.83 miliona dolarów.

Masowa wyprzedaż wywołała obawy dotyczące przyszłej wydajności tych dwóch topowych memecoinów. To jednak nie to, na co najbardziej zwracają uwagę fani. Prawdziwy szkopuł tkwi w tym, gdzie wieloryby przenoszą swój kapitał.

Mowa o nowym altcoinie z niską kapitalizacją rynkową o nazwie Pepe Unchained ($PEPU). Memecoin staje się obecnie głównym celem inwestorów, zaś jego rozwiązanie warstwy drugiej i sukces w przedsprzedaży sprawiają, że głośno o nim w branżowych mediach. 

Pepe Unchained

Pepe Unchained: nowy memecoin, który może stać się hitem

W obliczu wyprzedaży SHIB i PEPE, nowy memecoin – Pepe Unchained ($PEPU)przyciąga ogromną uwagę na rynku kryptowalut. Ten memecoin warstwy drugiej zebrał już ponad 500 tys. dolarów w przedsprzedaży, co odzwierciedla znaczne zainteresowanie zarówno wielorybów kryptowalutowych, jak i inwestorów detalicznych.

Pepe Unchained wyróżnia się swoim rozwiązaniem warstwy drugiej, które obiecuje rozwiązać dwa główne problemy na rynku kryptowalut: powolne transakcje i wysokie opłaty.

Sieci warstwy drugiej, zbudowane na istniejących blockchainach, działają jak ekspresowe pasy na zatłoczonej autostradzie, łagodząc ruch i przyspieszając transakcje. Pepe Unchained ma na celu przetwarzanie transakcji 100 razy szybciej niż Ethereum, potencjalnie przekształcając rynek memecoinów, a także oferując szybkie i tanie transakcje.

$PEPU: wczesny sukces przedsprzedaży i tokenomia

Pepe Unchained odnotował szybki sukces w fazie przedsprzedaży, zbierając ponad 500 tysięcy dolarów w zaledwie dziewięć dni. Inwestorzy mogą obecnie kupić tokeny $PEPU za 0.008032 dolara za sztukę. Oczywiście, jak to zwykle bywa, cena ma wzrosnąć wraz z postępem przedsprzedaży. 

Całkowita podaż tokenów $PEPU wynosi 8 miliardów, z czego 20% przeznaczone jest dla wczesnych inwestorów. Kolejne 30% przeznaczone jest na nagrody za staking, z rocznymi dochodami szacowanymi na imponujące 4,800%. Marketing także jest priorytetem: 20%  podaży tokenów zostało przeznaczonych na promocję projektu. 

Tak solidna konfiguracja tokenomii sugeruje, że twórcy Pepe Unchained poważnie podchodzą do napędzania długoterminowego wzrostu i ustanawiania silnej obecności na rynku.

Sukces projektu w fazie przedsprzedaży, w połączeniu z jego innowacyjnym rozwiązaniem warstwy drugiej, pozycjonuje Pepe Unchained jako obiecującego nowego gracza na rynku memecoinów.

Pepe Unchained

Kontekst rynkowy i zainteresowanie inwestorów

Rynek kryptowalut należy do niesamowicie zmiennych – nawet główne stablecoiny takie jak Bitcoin i Ethereum podlegają znacznym wahaniom cen. To środowisko skłania traderów do poszukiwania nowych możliwości, takich jak Pepe Unchained. 

Memecoiny zawsze cieszyły się uwagą inwestorów spekulacyjnych. Dzięki zaawansowanej technologii, Pepe Unchained może zdobyć znaczne udziały na rynku – jego sukces w przedsprzedaży i innowacyjna technologia przyciągnęły uwagę prominentnych YouTuberów i analityków kryptowalutowych. 

Pepe Unchained 3

Społeczność i przyszłe perspektywy

Sukces przedsprzedaży Pepe Unchained odzwierciedla silne wsparcie społeczności. Aktywne zaangażowanie na platformach społecznościowych, takich jak X (dawniej Twitter) i Telegram, pomogło zbudować oddane grono fanów, co jest kluczowe dla długoterminowego sukcesu tokena.

Obecnie, rynek bacznie obserwuje przedsprzedaż $PEPU, czekając na pierwsze tygodnie tokena na otwartym rynku. Biorąc pod uwagę innowacyjną technologię i mocny wynik w przedsprzedaży, można wierzyć, że $PEPU osiągnie znaczne zyski.

Obecne warunki rynkowe, w tym wyprzedaż prawie 30 milionów dolarów w $SHIB i $PEPE tworzą dla Pepe Unchained żyzny grunt do rozwoju. Czy $PEPU go wykorzysta? Pozostaje poczekać i przekonać się na własne oczy.


Artykuł sponsorowany – nie traktuj zamieszczonych tutaj treści jako porady inwestycyjnej, przed podjęciem decyzji o inwestycji przeprowadź własną analizę każdego projektu.

PEPEreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.