Wieloryby masowo skupują Dogecoina. Sherpa wskazuje dowód na nadchodzący wystrzał ceny | Wiadomości | CrypS.

Wieloryby masowo skupują Dogecoina. Sherpa wskazuje dowód na nadchodzący wystrzał ceny

dogecoin

Popularni analitycy spodziewają się wzrostu na rynku wirtualnych walut. W szczególności wyróżniają oni czołowego memecoina – dogecoina (DOGE) – który budzi ogromny potencjał do dalszego rajdu!


  • Sherpa przewiduje, że DOGE może wzrosnąć do 0,40 dol., co oznacza wzrost o 147% względem obecnego poziomu, głównie dzięki rosnącemu zainteresowaniu inwestorów detalicznych i potencjalnym tweetom Elona Muska,
  • Ali Martinez zauważa natomiast, iż wieloryby zgromadziły ostatnio około 700 milionów DOGE w ciągu 72 godzin, co może być sygnałem nadchodzącego wzrostu ceny, wspieranego przez dużych inwestorów,
  • Dogecoin odnotował w ostatnim czasie jednak mieszane wyniki, ale wzrost akumulacji przez wieloryby i prognozy ekspertów sugerują, że wartość tej kryptowaluty może znacznie zyskać na wartości w najbliższej przyszłości.

Dogecoin memecoinem z potencjałem

Jeden z najbardziej znanych traderów, ukrywający się pod pseudonimem Altcoin Sherpa, przedstawił swoje prognozy dotyczące przyszłości kilku kluczowych kryptowalut. Jego przewidywania są bardzo optymistyczne, szczególnie w kontekście dogecoina

Wspomniany analityk, mający 216 400 obserwujących na platformie X (dawniej Twitterze), przewiduje, że DOGE może osiągnąć cenę 0,40 dol., co oznacza wzrost o około 147% względem obecnego poziomu.

Według niego, dogecoin jest jedną z najbezpieczniejszych inwestycji w bieżącym cyklu rynkowym. 

Handlowiec ten wymienił kilka kluczowych powodów, dla których uważa, że wspomniany memecoin ma ogromny potencjał wzrostowy. Jednym z nich jest potencjalny wzrost zainteresowania ze strony inwestorów detalicznych.

Co więcej, o DOGE często jest głośno w mediach społecznościowych, kryptowaluta ta posiada wielu zwolenników, a jeden wpis Elona Muska (CEO Tesli) na X jest w stanie spowodował ożywienie na wykresie tej wirtualnej waluty. 

Kolejną zaletą inwestycji w dogecoina jest lepsza płynność oraz mniejsze ryzyko w porównaniu do innych memecoinow. Tym samym kryptowaluta ta zyskuje przewagę nad swoją konkurencją. Co więcej, DOGE może prześcignąć również wiele innych projektów kryptograficznych o niskiej wartości rynkowej. 

Wieloryby gromadzą DOGE 

Swoje poglądy na temat czołowego memecoina przedstawił także inny znany analityk – Ali Martinez. Ekspert ten z optymizmem patrzy na przyszłość dogecoina.

Według jego analiz wieloryby (czyli inwestorzy posiadający ogromne ilości kryptowalut) zgromadziły około 700 milionów DOGE w ciągu ostatnich 72 godzin. Ali Martinez wskazuje, że taki poziom akumulacji może być sygnałem dla nadchodzącego wzrostu ceny dogecoina.

Wyniki wspomnianej wirtualnej waluty w ostatnim czasie były mieszane.

Obecnie handluje on w okolicy 0,1566 dol. W ciągu ostatniej doby potaniała ona o około 3%. Z perspektywy 7-dniowej straciła ponad 5%. Aktualnie z kapitalizacją rynkowa przekraczającą 22,5 mld dol. DOGE plasuje się na 8 pozycji wśród największych kryptograficznych projektów.

dogecoinreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.