Wieloryb Ethereum (ETH) obserwuje Meme Moguls (MGLS). Przedsprzedaż projektu wskazuje na potencjał zysków | Wiadomości | CrypS.

Wieloryb Ethereum (ETH) obserwuje Meme Moguls (MGLS). Przedsprzedaż projektu wskazuje na potencjał zysków

Filip Dzięciołowski
Meme Moguls

Od momentu zatwierdzenia ETF-ów typu spot dla bitcoina wszystkie oczy zwróciły się na Ethereum. Jest to bowiem kolejna kryptowaluta, na którą stawiają inwestorzy instytucjonalni. Tak więc, jeśli je fundusz giełdowych zostanie zatwierdzony, spowodowało, że cena ETH gwałtownie wzrośnie.


Pewien wieloryb ETH najwyraźniej wykorzystał część swoich zysków na zakup nowego projektu, który charakteryzuje się dużym potencjałem, by osiągnąć 30-krotny wystrzał swojej ceny. Chodzi dokładnie o Meme Moguls.

ETF-y na ETH jeszcze nie teraz. Za to warto zwrócić uwagę na memecoiny

Inwestorzy Ethereum z niecierpliwością czekają na zatwierdzenie spotowego funduszu ETF w 2024 roku, który umożliwiłby kapitałowi głównego nurtu bezpośredni dostęp do ekspozycji na ETH. Zdaniem analityków SEC nadal się ociąga w tej sprawie i raczej nie prognozuje się szybkiej zmiany sytuacji.

Bank inwestycyjny TD Cowen oczekuje obecnie, że Komisja Papierów Wartościowych i Giełd przesunie decyzję w sprawie ETF-u typu spot Ethereum najwcześniej na koniec 2025 r. Uzasadnienie sprowadza się raczej do prowadzonej przez nich antykryptowalutowej polityki niż do ogólnych zasad.

Przewodniczący SEC – Gary Gensler – spotkał się z krytyką postępowych Demokratów za zielone światło dla ETF typu spot dla bitcoina na początku tego roku. Zatwierdzenie produktu Ethereum może wywołać dalsze sprzeciwy wewnątrz tego ugrupowania politycznego.

Mimo że główne instytucje finansowe, takie jak BlackRock i Fidelity, przyłączają się do rajdu związanego ze składaniem wniosków o fundusze ETF, TD Cowen uważa, że Gensler nie widzi zachęty do podpisania umowy przed zakończeniem wyborów w 2023 r.

Jednak niektórzy liderzy kryptowalut są przekonani, że zgoda może nadejść wcześniej, być może do maja 2024 r. Do czasu pojawienia się jasności przepisów, masowy napływ nowego kapitału do Ethereum pozostaje wstrzymany.

W międzyczasie ta niepewność skierowała uwagę inwestorów na inne segmenty cyfrowych aktywów, które napotykają mniej przeszkód, a mianowicie projekty związane z grami, metaverse’u i memecoinami, w których przedsprzedaż otwiera ogromny potencjał wzrostu.

Jednym z przykładów jest Meme Moguls (MGLS), platforma typu „play to earn”, łącząca memy z handlem fantasy. Zaobserwowano godnego uwagi wieloryba Ethereum, który publicznie dyskutował o tym projekcie i inwestowaniu w niego.

Odwiedź stronę Meme Moguls

O co chodzi z Meme Moguls?

Jeśli ETF dla rynku spot etheru odniesie sukces, ETH może z łatwością przekroczyć swój rekordowy poziom wynoszący 4 864.11 dolarów, być może nawet 10 000 dolarów.

Celując w skrzyżowanie dwóch gorących tematów w sektorze memecoinów i grach Web3, Meme Moguls oferuje inwestorom potencjał wykładniczych zysków w oczekiwaniu na zielone światło dot. ETF-a na ether.

Gracze będą ze sobą rywalizować, aby stać się najlepszymi handlarzami fantasy, a także wykonywać wyzwania i zadania w grze, aby wygrać oparte na memach NFT,które podnoszą poziom ich postaci. Na dedykowanej grupie na Telegramie zespół projektu zapowiada, że wkrótce będzie dostępny film z rozgrywką.

Oczywiście nowe projekty wiążą się z pewnym ryzykiem, ale nagroda jest odpowiednio duża, ponieważ analitycy sugerują, że jego token może z łatwością wzrosnąć 30-krotnie w stosunku do obecnej ceny przedsprzedażowej wynoszącej około 0,0036 USD.

Przy podaży wynoszącej trzy miliardy dolarów wartość FDV wynosi obecnie około 10 milionów, co oznacza, że projekt ma duże możliwości rozwoju. Tokeny zespołu (8% podaży) zostaną zablokowane na dwa lata, co zmniejszy presję na sprzedaż, gdy projekt zostanie uruchomiony na CEX-ach i DEX-ach.

Obecny etap przedsprzedaży jest już wyprzedany w 50% w momencie pisania tego tekstu, a jeśli w przestrzeń wejdzie więcej wielorybów Ethereum, nie potrwa długo, zanim przedsprzedaż się zakończy. Od listopada 2023 r. MGLS wzrósł już o 90%.

Odwiedź stronę Meme Moguls


Artykuł sponsorowany – nie traktuj zamieszczonych tutaj treści jako porady inwestycyjnej, przed podjęciem decyzji o inwestycji przeprowadź własną analizę każdego projektu.​

Meme Mogulsreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.