VeChain podpisuje umowę partnerską z ligą UFC | Wiadomości | CrypS.

VeChain podpisuje umowę partnerską z ligą UFC

Zerelik Maciej
vechain

VeChain stanie się oficjalnym blockchainowym partnerem ligi mieszanych sztuk walki UFC. Współpraca obejmuje integrację marek w ramach wydarzeń sportowych i transmisji.


W ramach podpisanej umowy VeChain otrzyma „integrację z kluczowymi aktywami UFC”. Logo firmy zostanie umieszczone na płótnie oktagonu, na banerach, które pojawią się w kanałach cyfrowych i społecznościowych ligi, a także w transmisjach telewizyjnych. W komunikacie prasowym napisano:

Dzięki globalnej obecności UFC, VeChain zwiększy świadomość marki w około 900 milionach gospodarstw domowych w 175 krajach.

Strony nie ujawniły warunków finansowych transakcji. Jednak według źródeł Sports Business Journal, wartość pięcioletniej umowy wynosiła prawie 100 milionów dolarów.

VeChain stoi za platformą blockchain VeChainThor, która koncentruje się na zastosowaniach biznesowych. Rodzima kryptowaluta sieci, VET, zareagowała na to ogłoszenie wzrostem do 0,032 USD. W momencie pisania tego tekstu cena uległa korekcie i wynosi 0,031 USD.

Przypomnijmy, że Crypto.com został oficjalnym partnerem UFC w zakresie odzieży zawodników w lipcu 2021 roku.

W kwietniu 2022 roku organizacja ogłosiła, że zacznie wypłacać premie w bitcoinach fighterom, którzy zdobędą nagrodę publiczności.

vechain
reklama
reklama