VeChain podpisuje umowę partnerską z ligą UFC | Wiadomości | CrypS.

VeChain podpisuje umowę partnerską z ligą UFC

Maciej Żerelik
vechain

VeChain stanie się oficjalnym blockchainowym partnerem ligi mieszanych sztuk walki UFC. Współpraca obejmuje integrację marek w ramach wydarzeń sportowych i transmisji.


W ramach podpisanej umowy VeChain otrzyma „integrację z kluczowymi aktywami UFC”. Logo firmy zostanie umieszczone na płótnie oktagonu, na banerach, które pojawią się w kanałach cyfrowych i społecznościowych ligi, a także w transmisjach telewizyjnych. W komunikacie prasowym napisano:

Dzięki globalnej obecności UFC, VeChain zwiększy świadomość marki w około 900 milionach gospodarstw domowych w 175 krajach.

Strony nie ujawniły warunków finansowych transakcji. Jednak według źródeł Sports Business Journal, wartość pięcioletniej umowy wynosiła prawie 100 milionów dolarów.

VeChain stoi za platformą blockchain VeChainThor, która koncentruje się na zastosowaniach biznesowych. Rodzima kryptowaluta sieci, VET, zareagowała na to ogłoszenie wzrostem do 0,032 USD. W momencie pisania tego tekstu cena uległa korekcie i wynosi 0,031 USD.

Przypomnijmy, że Crypto.com został oficjalnym partnerem UFC w zakresie odzieży zawodników w lipcu 2021 roku.

W kwietniu 2022 roku organizacja ogłosiła, że zacznie wypłacać premie w bitcoinach fighterom, którzy zdobędą nagrodę publiczności.

vechainreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.