Użytkownicy Facebooka i Instagrama w USA mogą dzielić się NFT Ethereum, Flow i Polygon | Wiadomości | CrypS.

Użytkownicy Facebooka i Instagrama w USA mogą dzielić się NFT Ethereum, Flow i Polygon

Anna Sutowicz
Meta wprowadza funkcje NFT na FB i Instagramie

Meta udostępniła nową funkcję. Użytkownicy Facebooka i Instagrama w USA mogą dzielić się NFT Ethereum, Flow i Polygon.


Główna platforma mediów społecznościowych Meta wprowadziła funkcję udostępniania niewymiennych tokenów (NFT) dla wszystkich użytkowników Facebooka i Instagrama w USA. Umożliwia im również łączenie portfeli.

Meta udostępnia NFT

W maju Meta informowała, że zamierza ​​przetestować funkcję udostępniania NFT przy użyciu niewielkiej liczby twórców i kolekcjonerów w Stanach Zjednoczonych. Teraz gigant technologiczny Meta oficjalnie zaprezentował tę funkcjonalność, według zaktualizowanego wpisu na blogu z 29 września:

Dzisiaj ogłaszamy, że wszyscy na Facebooku i Instagramie w USA mogą teraz łączyć swoje portfele i udostępniać swoje cyfrowe przedmioty kolekcjonerskie. Obejmie to możliwość publikowania przez ludzi cyfrowych przedmiotów kolekcjonerskich, które posiadają, zarówno na Facebooku, jak i Instagramie. Ponadto wszyscy w 100 krajach, w których cyfrowe kolekcje są dostępne na Instagramie, mogą teraz uzyskać dostęp do tej funkcji.

Funkcja obsługuje obecnie kolekcje z blockchainów Ethereum, Flow i Polygon. Facebook i Instagram obsługują połączenia portfeli MetaMask, Dapper Wallet, Coinbase Wallet, Rainbow i TrustWallet. Aby opublikować cyfrowy przedmiot kolekcjonerski, wystarczy połączyć swój cyfrowy portfel z Instagramem. Po połączeniu, twórcy i kolekcjonerzy będą mogli wybrać, które NFT ze swojego portfela chcieliby udostępnić na Instagramie. Funkcja jest dostępna w zakładce „cyfrowe kolekcje” w ustawieniach w obu aplikacjach mobilnych.

Użytkownicy Facebooka i Instagrama mogą dzielić się NFT

Meta zamierza wkrótce poszerzyć dostęp do cyfrowych przedmiotów kolekcjonerskich, zapewniając korzyści płynące z posiadania NFT jeszcze większej liczbie twórców i kolekcjonerów:

W nadchodzących miesiącach będziemy badać dodatkowe funkcje, które zapewnią dalsze korzyści płynące z tej technologii twórcom i kolekcjonerom.

Na razie, jeśli chcesz zobaczyć cyfrowe przedmioty kolekcjonerskie w akcji, możesz śledzić te konta: @adambombsquad, @bluethegreat, @bossbeautiesnft, @ c.syresmith, @cynthiaerivo, @garyvee, @jenstark, @justmaiko, @maliha_misszhat_art, @nopattern, @oseanworld, @paigebueckers, @phiawilson, @swopes i @yungjake.

Meta wprowadza funkcje NFT na FB i Instagramie
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.