Użytkownicy Bitget mogą już kupować tokeny Hamster Kombat (HMSTR). Gra typu "Clicker" szybko stała się hitem | Wiadomości | CrypS.

Użytkownicy Bitget mogą już kupować tokeny Hamster Kombat (HMSTR). Gra typu “Clicker” szybko stała się hitem

Autor: Partnerzy
Clicker

Wiodąca giełda kryptowalut i firma z branży Web3 – Bitget – umożliwiła swoim użytkownikom wczesny dostęp do tokenów HMSTR z popularnego ekosystemu gier Hamster Combat za pośrednictwem platformy Pre-market.


Użytkownicy Bitget mają teraz przewagę polegającą na wczesnym dostępnie do tokenów HMSTR, co umożliwia im zajmowanie pozycji w kupnie i sprzedaży przed oficjalną premierą tokena.

Hamster Kombat, wciągająca gra typu clicker dla wielu graczy, to nowy dodatek do gatunku tap-to-earn na Telegramie. Szybko zyskała na popularności z ponad 60 milionami graczy, przyciągając podobną uwagę jak Notcoin (NOT). Oferuje tryb Player vs. Player (PvP), w którym uczestnicy zdobywają monety w grze, stukając w swoje ekrany.

Monety te można zamienić na tokeny HMSTR, którymi można handlować w The Open Network (TON), nadając rzeczywistą wartość osiągnięciom graczy w grze.

Gra oferuje codzienne zadania, misje i program poleceń, aby zwiększyć potencjał zarabiania monet, wraz z dodatkami zwiększającymi produktywność. Integracja Hamster Kombat z TON zapewnia bezpieczne i przejrzyste transakcje, wspierając zaufanie i zaangażowanie wśród graczy.

Bitget Pre-market to strategiczne narzędzie przeznaczone dla proaktywnych traderów i inwestorów poszukujących wczesnego dostępu do obiecujących tokenów.

Funkcja ta wzmacnia pozycję użytkowników, umożliwiając im handel tokenami takimi jak HMSTR, zanim będą one dostępne na szerszym rynku. Koncentrując się na handlu przed notowaniem, Bitget dąży do ustanowienia swojego ekosystemu jako kompleksowego rozwiązania zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych traderów.

Platforma handlu przedsesyjnego dla tokenów HMSTR jest obecnie dostępna dla użytkowników Bitget, zapewniając im możliwość zaangażowania się we wczesne działania handlowe.

Inicjatywa ta jest zgodna z szerszymi celami ekspansji Bitget na rynku spot i w różnych innych kanałach handlowych. Skupiając się na zapewnieniu użytkownikom możliwości inwestowania w popularne i wartościowe projekty, Bitget jest obecnie jedną z 10 najlepszych platform handlu kryptowalutami z ponad 900 monetami i 1000 par.

Bitget pozostaje liderem na rynku derywatów krypto, a wskaźnik otwartych pozycji (Open Interest – OI) firmy 4 maja przekroczył 6 miliardów dolarów, zapewniając znaczny, 25% udział w całym rynku.

W ubiegłym miesiącu Bitget odnotował najwyższy miesięczny napływ wśród wszystkich scentralizowanych giełd, z 975,4 milionami dolarów nowego kapitału, umacniając swoją pozycję lidera w branży.

Uruchomiony w kwietniu 2024 r. Pre-market na Bitget dał użytkownikom wczesny dostęp do projektów takich jak EigenLayer (EIGEN), Merlin Chain (MERL), Renzo (REZ), BounceBit (BB), Meson Network (MSN) Zerolend (ZERO), Notcoin (NOT), ZeroLayer (ZRO), ZkSync (ZKSYNC), a teraz także najnowszy dodatek – Hamster Combat (HMSTR).

 

Bitget pozostaje liderem na rynku kryptowalutowych derywatów, a wskaźnik otwartych pozycji (Open Interest – OI) firmy w dniu 4 maja przekroczył 6 miliardów dolarów, zapewniając znaczny, 25% udział w całym rynku.

W ubiegłym miesiącu Bitget odnotował najwyższy miesięczny napływ wśród wszystkich scentralizowanych giełd, z 975,4 milionami dolarów nowego kapitału, umacniając swoją pozycję lidera w branży.

Uruchomiony w kwietniu 2024 r. Pre-market na Bitget dał użytkownikom wczesny dostęp do projektów takich jak EigenLayer (EIGEN), Merlin Chain (MERL), Renzo (REZ), BounceBit (BB), Meson Network (MSN) Zerolend (ZERO), Notcoin (NOT), ZeroLayer (ZRO), ZkSync (ZKSYNC), a teraz także najnowszy dodatek – Hamster Combat (HMSTR).

Dlaczego Bitget jest wyjątkową giełdą kryptowalut?

Założona w 2018 r. platforma Bitget jest wiodącą na świecie giełdą kryptowalutową i firmą Web3. Obsługuje ponad 25 milionów użytkowników w ponad 100 krajach i regionach. Pomaga traderom w inteligentniejszym handlu dzięki pionierskiej funkcji copy tradingu i innym rozwiązaniom handlowym.

Bitget Wallet, wcześniej znany jako BitKeep, to światowej klasy portfel krypto multi-chain, który oferuje szereg kompleksowych rozwiązań i funkcji Web3, w tym funkcjonalność portfela, swap, rynek NFT, przeglądarkę DApp i wiele innych.

Bitget inspiruje ludzi do korzystania z kryptowalut poprzez współpracę z wiarygodnymi partnerami, w tym legendarnym argentyńskim piłkarzem Lionelem Messim i oficjalnym organizatorem wydarzeń eSportowych PGL.

Clickerreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.