USA ukrywają kosmitów! Zeznanie członka CIA wywołuje zalew tokenów powiązanych z UFO | Wiadomości | CrypS.

USA ukrywają kosmitów! Zeznanie członka CIA wywołuje zalew tokenów powiązanych z UFO

UFO

Odkrycie pozaziemskiego biomateriału podgrzewa dyskusje na temat faktu, że Stany Zjednoczone ukrywają UFO. 


Kryptowaluty reagują na powyższe doniesienia.

Pierwsze przesłuchanie 

Znalezisko pozaziemskiego biomateriału na obszarach podejrzanych o bycie miejscami lądowania UFO zostało ujawnione przez Departament Obrony USA. Więcej szczegółów w sprawie ujawnił były agent CIA – David Grush. Wszystko miało miejsce podczas pierwszego publicznego przesłuchania w Kongresie USA na temat istnienia pozaziemskich cywilizacji i potencjalnej możliwości kontaktu z nimi.

Pół żartem – pół serio 

Wiadomość o istnieniu UFO i ukrywaniu faktu przez USA szybko stała się viralem, wywołując intensywne dyskusje na różnych platformach. Media społecznościowe zostały zalane memami, a społeczność kryptowalut szybko skorzystała na wyłaniającej się narracji.  Co zabawne – odnotowano mocny wzrost kryptowaluty popularnej gry blockchainowej – Alien Worlds, znanej jako TLM. W ciągu 24 h jej kurs skoczył o 3.5 %.  

Oficjalne informacje na temat UFO

Podczas swojego wystąpienia przed Kongresem, Grush mówił o swojej wiedzy na temat tajnych programów technologii pozaziemskiej, które rzekomo przewyższają możliwości Stanów Zjednoczonych. Były urzędnik ujawnił, że władze ukrywają te przełomowe programy przed opinią publiczną. W odpowiedzi na pytania dotyczące znalezionego biomateriału, Grush podkreślił, że jest on rzeczywiście z innej planety. 

Kryptowaluty reagują na powyższe informacje 

Chociaż szczegóły znalezionego biomateriału pozostają owiane tajemnicą, zabawne jest to, jak szybko społeczność kryptowalutowa zinterpretowała nowe wiadomości na temat UFO. To doprowadziło do rozwoju projektów, które w jakikolwiek sposób są powiązane z cywilizacjami pozaziemskimi.

Entuzjaści krypto nie zwlekali z tworzeniem nowych memecoinów. Warto podkreślić, że skala sytuacji jest całkiem spora, gdyż przesłuchanie z 26 lipca wywołało burzę w internecie, skutkującą pojawieniem się ponad 50 tokenów o tematyce obcych, UFO czy innych pozaziemskich form życia. Takie informacje wskazuje DexTools – platforma umożliwiająca traderom przeglądanie szerokiej gamy niezweryfikowanych, o niskim kapitalizacji rynkowej projektów.

Nowe tokeny to m.in. ALIENX, UFO i ALIEN. Według danych z CoinGecko, token UFO Gaming (UFO) zyskał 2,4% w ciągu ostatnich 24 godzin, podczas gdy token AlienFi (ALIEN) wzrósł o 5,9%. Czy w związku z powyższą sytuacją – pojawiające się tokeny oparte o UFO również zostaną w jakikolwiek sposób uregulowane, bądź uznane przez SEC za papiery wartościowe? Tego dowiemy się pewnie, gdy ich kapitalizacja zwiększy rozmiary i przyciągnie opinię publiczną wraz z regulatorem. 

UFOreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.