Twitter podobno tworzy produkt portfela kryptowalutowego

Twitter ma pracować nad własnym portfelem kryptowalut

Autor: Anna Sutowicz
Redaktor: Michał Misiura
Twitter wyciek danych

W ciągu ostatniego roku Twitter wprowadził na swojej stronie parę funkcji związanych z kryptowalutami. Podobno teraz pracuje nad własnym portfelem kryptowalut.


Portfel kryptowalutowy Twittera

Jane Manchun Wong, blogerka znana z ujawniania wczesnych osiągnięć technologicznych, podzieliła się wczoraj swoimi odkryciami i napisała, że gigant mediów społecznościowych Twitter pracuje nad własnym portfelem kryptograficznym.

Twitter pracuje nad prototypem portfela, który obsługuje wpłaty i wypłaty kryptowalut.

Nie jest wiadomo skąd blogerka uzyskała informacje. Twitter dotychczas nie ogłosił publicznie takiego produktu.

NFT jako zdjęcie profilowe na Twitterze

W ciągu ostatniego roku platforma społecznościowa Twitter wprowadziła różne inne funkcje związane z kryptowalutami. Na przykład, w styczniu tego roku umożliwiono użytkownikom dodawanie niewymiennych tokenów (NFT) jako zdjęć profilowych. Jeśli natywny portfel kryptowalut na Twitterze zostanie wdrożony, wówczas korzystanie z funkcji zdjęcia profilowego NFT może być znacznie łatwiejsze.

Elon Musk objęty śledztwem w sprawie zakupu Twittera

Elon Musk, miliarder, szef Tesli i SpaceX został objęty dochodzeniem władz federalnych w związku z jego zachowaniem dot. transakcji kupna Twittera za 44 mld USD. Nie jest jasne, na czym dokładnie skupia się śledztwo. Nie wiadomo także, które władze federalne je prowadzą. Według Twittera, Musk odmówił przekazania dokumentów, których firma domagała się we wrześniu, powołując się na „przywilej śledczy”.

Alex Spiro, adwokat Muska twierdzi, że celem wniosku Twittera jest wyłącznie wprowadzenie tłumu w błąd. Zapewnił, że to kierownictwo Twittera jest przedmiotem dochodzenia federalnego. Jednak Twitter nie skomentował odpowiedzi Spiro. Elon Musk ma czas do 28 października na zamknięcie transakcji przejęcia Twittera. Jeśli tego nie zrobi w następnym miesiącu zostanie wyznaczona data rozprawy.

Twitter wyciek danychreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.