Tubbly rozpoczyna współpracę ze StarTerra | Wiadomości | CrypS.

Tubbly rozpoczyna współpracę ze StarTerra

Mariusz Przepiórka
tubbly starterra nawiązują współpracę

Platforma StarTerra poinformowała o nawiązaniu współpracy z Tubbly, dzięki czemu jej użytkownicy zyskają możliwość otrzymywania prezentów i reklamowania własnych marek oraz produktów.

Tubbly sama nazywa się pierwszą w sieci blockchain wirtualną aplikacją influencerską osadzoną w świecie fizycznym, pozwalającą użytkownikom promować swoje marki, jednocześnie otrzymując różne prezenty i przedmioty NFT. Podobnie jak popularne gry interaktywne, w których zbiera się wirtualne pokemony, Tubbly będzie działać w tym samym schemacie, tyle że z prezentami w postaci tokenów $TUBE oraz przedmiotami, którymi będzie można handlować w późniejszym okresie rozwoju gry.

Nowe możliwości reklamy

Tubbly będzie koncentrować się głównie wokół aplikacji mobilnej, gdzie użytkownicy będą mogli zbierać niespodzianki poprzez odbiór „Pudełka”. Będąc w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie, użytkownik będzie miał szansę nie tylko otrzymać symboliczną nagrodę w postaci $TUBE, ale również szansę na efektowne NFT, które później będzie można sprzedać.

W świecie Tubbly jest już kilka firm oferujących plany reklamowe, które według firmy mają być znacznie tańsze niż reklamy influencerów. W ten sposób projekt wprowadza nowy wymiar reklamy oraz przyszłościowe pomysły na blockchain.

Tubbly będzie organizować również wydarzenia specjalne, w których użytkownicy uzyskają możliwość zdobycia dodatkowych nagród, z kolei współpraca z projektami kryptowalutowymi pozwoli udostępnić prezenty w formie tokenów Klienci Tubbly będą mogli wybierać różne pakiety subskrypcji, które będą zawierały szeroki wybór opcji pozwalających na zbieranie nagród oraz reklamowanie swojej marki.

tubbly starterra nawiązują współpracęreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.