Trzeci największy wieloryb BTC przeniósł wszystkie swoje monety na Coinbase | Wiadomości | CrypS.

Trzeci największy wieloryb BTC przeniósł wszystkie swoje monety na Coinbase

Redakcja
wieloryb

Trzeci największy wieloryb Bitcoina w końcu opróżnił swój portfel. Wcześniej wykazywał on długoterminowy trend akumulacji.


Jak podaje BitInfoCharts, wieloryb kupił łącznie ponad 207 000 BTC od 2019 roku. Teraz jednak całkowicie opróżnił swój portfel. Jego decyzja zbiegła się z rosnącą ceną BTC przez trzy kolejne dni z rzędu i osiągnięciem 24 000 USD – najwyższego poziomu od połowy czerwca.

W ciągu ostatnich trzech dni adres przeniósł do Coinbase środki o łącznej wartości 132 881,88 BTC. Dzisiaj przekazał na giełdę pozostałe 29 235,28 BTC.

Ki Young Ju z CryptoQuant spekulował, że może to być po prostu wewnętrzny transfer do zimnego portfela lub portfela powierniczego, z dużym prawdopodobieństwem należącego do Gemini.

Dyrektor odrzucił również plotkę o potencjalnym dumpingu ze strony podmiotu. Według niego nie jest to depozyt użytkownika, którego celem miałaby być sprzedaż kryptowaluty.

Na początku tego miesiąca adres wieloryba zakupił 1416 BTC i dołożył kolejne 601 BTC, gdy pogorszenie koniunktury rynkowej pogłębiło się, wywołując spadek Bitcoina poniżej 20 000 USD.

 

wielorybreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.