Trezor przyspiesza produkcję sprzętowych portfeli | Wiadomości | CrypS.

Trezor przyspiesza produkcję sprzętowych portfeli

Dawid Kucharczyk

Producent portfeli sprzętowych Trezor przejął kontrolę nad tworzeniem chipów dla swojego flagowego produktu Model T. Takie informacje podaje The Block.


Według oświadczenia, ruch ten ma na celu usprawnienie produkcji urządzeń, aby skrócić cykl dostaw z dwóch lat do kilku miesięcy. Wyeliminuje to również opóźnienia w wysyłce gotowych produktów i ochroni konsumentów przed wahaniami cen. Firma wyjaśnia:

Poprzez rozbicie procesu, zidentyfikowanie obszarów, w których możemy przejąć kontrolę, oraz współpracę z naszymi partnerami w nowy sposób, byliśmy w stanie uczynić produkcję tak elastyczną, jak to tylko możliwe.

Trezor dodał, że decyzja została podyktowana zakłóceniami w łańcuchu dostaw, zawirowaniami geopolitycznymi i zmianami na rynku kryptowalut. Nowy model biznesowy zapewni “większą swobodę w projektowaniu przyszłych produktów” – uważa producent.

Wzrost sprzedaży portfeli sprzętowych

Ledger i Trezor odnotowały skokowy wzrost sprzedaży urządzeń w listopadzie 2022 roku wśród kłopotów FTX. Wcześniej były szef MicroStrategy Michael Saylor i CEO Binance Changpeng Zhao wezwali do samodzielnego przechowywania krypto aktywów.

Dla przypomnienia, Trezor ogłosił partnerstwo z zespołem Wasabi Wallet we wrześniu. Współpraca ma na celu zintegrowanie z urządzeniami miksera BTC CoinJoin.

Wiosną 2021 roku producent przypomniał o wysokim bezpieczeństwie sprzętowego portfela. Ogłoszenie pojawiło się w obliczu planów władz USA, które chcą stworzyć narzędzie do obejścia zabezpieczeń i uzyskania dostępu do kryptowalut.
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.