Telegram pozwala teraz na handel bitcoinem | Wiadomości | CrypS.

Telegram pozwala teraz na handel bitcoinem

Dawid Kucharczyk
toncoin zamrozi adresy ton

Telegram kontynuuje rozszerzanie swoich możliwości w zakresie kryptopłatności. Twórcy Telegram bot Wallet ogłosili dodanie nowej funkcji.


Teraz możliwe jest kupowanie, wypłacanie lub wymiana bitcoinów bezpośrednio za pośrednictwem interfejsu internetowego.

Bitcoiny można kupować i sprzedawać za pośrednictwem sekcji Market interfejsu internetowego za pomocą karty bankowej lub poprzez P2P.

Możesz również wymieniać TON, USDT i BTC między sobą za pomocą bota. Transakcje są przetwarzane natychmiast i po korzystnych kursach. Łączna liczba par walutowych wzrosła do sześciu.

W zeszłym miesiącu Telegram dodał przelewy w USDT. Użytkownicy mogą płacić za zakupy w USDT i wysyłać / odbierać stabelcoiny w czacie aplikacji z zerowymi opłatami.

Pod koniec ubiegłego roku dyrektor generalny Telegram Pavel Durov powiedział, że stworzy portfel, DeFi i giełdę kryptowalut bezpośrednio w aplikacji i obiecał “prawdziwą decentralizację”.

toncoin zamrozi adresy tonreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.