USA
„Powiedziałem mu to prosto w twarz” – Mark Cuban spotkał się niedawno z szefem SEC, Gary’m Genslerem
Znany miliarder wspierający od lat branżę kryptowalut uchylił nieco rąbka tajemnicy dot. jego spotkania z przewodniczącym SEC, Gary’m Genslerem. Mark Cuban niedawno ogłosił, że byłby skłonny zastąpić go na tym stanowisku. Teraz przyznaje, że ta informacja była swego rodzaju manipulacją skierowaną w stronę Kamali
Inwestorzy zwracają się do Sądu Najwyższego przeciwko Nvidii w sprawie kryptowalut
Inwestorzy Nvidii „przenieśli” pozew dot. spółki, w którą zainwestowali, do Sądu Najwyższego USA. Uważają, że firma wprowadziła ich w błąd w kwestii tego, ile zarobiła na sprzedaży koparek do wydobycia kryptowalut i jak mocno była zależna od branży miningu. Departament Sprawiedliwości (DOJ) i Komisja Papierów
Trump składa społeczności Bitcoina kolejną deklarację
Za miesiąc wybory prezydenckie w USA. Donald Trump, walcząc o poparcie jak największej ilości Amerykanów, składa kolejne ważne obietnice dot. odmiany sytuacji w tym kraju. Nas oczywiście interesują najbardziej te, które mają wpływ na gospodarkę, a jeszcze bardziej dotyczące stricte kryptowalut. Republikanin wczoraj ponownie
Twórcy TikToka stworzyli własny generator video AI. Przełom w mediach społecznościowych
ByteDance, technologiczny gigant, który stoi za TikTokiem, zaprezentował dwa generatory wideo: PixelDance i Seaweed. Możliwe, że przed nami przełom w dziedzinie social mediów. Twórcy TikToka przygotowali nowe generatory wideo oparte na AI. Chińska firma powoli prześciga OpenAI, dotychczasowego lidera branży. TikTokowe generatory wideo AI
„Kat kryptowalut” odchodzi z SEC. Czy agencja w końcu odpuści branży blockchaina?
Gurbir S. Grewal odchodzi z biura ds. egzekwowania prawa w SEC. To ważna informacja dla branży blockchaina. Uchodził bowiem za „kata kryptowalut”. Gurbir S. Grewal przestaje pełnić funkcję dyrektora wydziału egzekwowania prawa w SEC. Był uznawany za kata kryptowalut. Nie wiadomo, dlaczego dokładnie odchodzi.
Changpeng Zhao zarobił fortunę podczas swojego pobytu w więzieniu
Czteromiesięczny pobyt w więzieniu byłego szefa Binance, Changpenga Zhao, miał też dla najbardziej zainteresowanego jasną stronę. W tym czasie mógł on zarobić fortunę! CZ w czasie, gdy siedział w więzieniu w USA mógł zarobić dziennie 25 mln USD. Wyliczenia te budzą jednak kontrowersje i
Kolejna wojna za rogiem. Bitcoin spada w okolice 60 000 USD
Bitcoin traci na wartości po ataku Iranu na Izrael. Z poziomu ponad 64 000 USD cena spadła do 60 316 USD. Kurs bitcoina spada przez to, co dzieje się na Bliskim Wschodzie. Iran dokonał kolejnego ataku na Izrael. Kurs bitcoina spada Według Coinglass, w
Wyroki osób z branży kryptowalut wskazują, że prawo jest wobec nich surowsze niż w stosunku do tradycyjnych przestępstw
Lista osób ze świata kryptowalut, które na pewnym etapie swojej działalności zajmowały naprawdę wysoką pozycję, a obecnie spędzają czas na więziennej pryczy, z każdym rokiem się wydłuża. W ciągu ostatnich 5 lat znacznie wzrosła liczba wyroków skazujących prominentne postacie z tego sektora. Średnia długość
Donald Trump ogłasza zapisy na swojej platformie DeFi. World Liberty Financial jednak nie dla wszystkich
Republikański kandydat na urząd prezydenta USA przekazał wczoraj nowe informacje dotyczące swojej platformy skupiającej się na kryptowalutach. Trump kolejny już raz deklaruje „ponowne uczynienie Ameryki wielką”, ale tym razem z pomocą cyfrowych aktywów, do czego ma właśnie przysłużyć jego projekt World Liberty Financial. Donald
Changpeng Zhao wyszedł z więzienia. Założyciel Binance opublikował pierwszy wpis na X
Changpeng Zhao (CZ), były CEO Binance, wyszedł wczoraj na wolność. Odsiedział czteromiesięczny wyrok w więzieniu federalnym w USA. Założyciel i były CEO Binance wyszedł na wolność. To efekt przepisu, który zezwala na wypuszczenie więźnia wcześniej, jeżeli ostatni dzień wyroku wypada w weekend. CZ pierwotnie
