Blockchain
Odzyskamy wszystkie zaginione bitcoiny! – CEO Tethera dzieli się kontrowersyjnym oświadczeniem
Dyrektor generalny firmy Tether – Paolo Ardoino – napisał na X coś, czym z pewnością wywołał skrajnie różne emocje wśród fanów bitcoina. Przedsiębiorca stwierdził bowiem, że pewnego dnia uda się odzyskać wszystkie bitcoiny, znajdujące się na adresach, do których utracono dostęp. Zastosowane w tym
AI zacznie rządzić USA? Elon Musk zaczyna rewolucję!
Elon Musk ma plan! Jaki? Całkiem sprytny! Chce wprowadzić do administracji USA sztuczną inteligencję (AI). Nowa technologia ma pomóc w racjonalizacji wydatków publicznych. W tym kontekście mówi się też o blockchainie. Elon Musk chce zreformować system rządów w USA – ma wprowadzić do administracji
Tether stworzył AI, która zamienia myśli na cyfrową mowę
Tether, znany emitent stablecoina USDT, rozszerza swoje działania o innowacyjną technologię AI, która może zrewolucjonizować sposób komunikacji osób z zaburzeniami neurologicznymi. Najnowsza inicjatywa firmy koncentruje się na przekształcaniu sygnałów mózgowych w mowę, co może stać się przełomem dla pacjentów z uszkodzeniami układu nerwowego. Tether
Spokój w sieci Bitcoina nie oznacza, że nic się nie dzieje. Ten wskaźnik zapowiada kolejne wzrosty
W ostatnich miesiącach aktywność w sieci Bitcoina znacząco zmalała, osiągając najniższy poziom od roku. Jednak rosnące zainteresowanie ze strony długoterminowych inwestorów może sygnalizować przyszłe wzrosty cen BTC. Liczba transakcji dokonywanych dziennie w sieci BTC zmniejszyła się o 53%, a wskaźnik aktywności sieci spadł o
Solana staje się 2. największym blockchainem DeFi
Solana awansowała na drugie miejsce w kategorii „blockchain na rynku DeFi”. Tym samym przeskoczyła sieć Tron. Przychody z aplikacji opartych na ten łańcuch wzrosły o imponujące 213%. I to w czasie jedynie kwartału. Solana stała się drugim blockchainem na rynku DeFi. Fenomen blockchaina nadal
Donald Trump wchodzi na rynek ETF-ów bitcoina
Trump Media and Technology Group (TMTG), firma należąca w większości do prezydenta Donalda Trumpa, planuje wprowadzenie na rynek funduszy ETF i zarządzanych indywidualnie kont (SMA) powiązanych z platformą Truth Social, obejmujących strategie inwestycyjne związane z bitcoinem. TMTG złożyła wniosek o rejestrację znaków towarowych dla
Największy odpływ bitcoina z giełd od kwietnia. Nadchodzi pompa cenowa?
W środę z giełd odpłynęło ponad 17 000 BTC, co wskazuje na duże zakupy ze strony inwestorów instytucjonalnych. Szczególnie Coinbase odnotował znaczące odpływy, sugerując możliwe zaangażowanie funduszy ETF lub Strategy (dawnego MicroStrategy). 5 lutego br. z giełd odpłynęło ponad 17 000 BTC o wartości
MetaMask wprowadza nową funkcję, która zrewolucjonizuje transfer kryptowalut
MetaMask pozwala od teraz uiszczać swoim użytkownikom opłaty za gas za pomocą tokenów opartych na Ethereum, w tym stablecoinów, takich jak USDT i USDC. MetaMask zmienia sposób, w jaki użytkownicy mogą płacić za gas. Od teraz za gas można zapłacić tokenami opartymi na Ethereum.
Shiba Inu ogłasza partnerstwo z rządem ZEA!
Zjednoczone Emiraty Arabskie (ZEA) nawiązały przełomową współpracę z projektem Shiba Inu, mającą na celu wykorzystanie rozwiązań Web3 w służbach publicznych, zrównoważonej infrastrukturze oraz zarządzaniu cyfrowym. ZEA nawiązały współpracę z Shiba Inu, aby wdrożyć rozwiązania Web3 w publicznych usługach, infrastrukturze i cyfrowym zarządzaniu, Shiba Inu
Bitcoin może wzrosnąć do tego poziomu w czasie prezydentury Trumpa
Standard Chartered prognozuje, że cena bitcoina (BTC) może wzrosnąć do 500 tys. USD w czasie prezydentury Donalda Trumpa. Co stoi za tą odważną prognozą i jakie czynniki mogą wpłynąć na dalszy rozwój rynku? Standard Chartered prognozuje, że kurs BTC osiągnie 200 tys. USD za
