Swipe i Travala ogłosiły dwukierunkową integrację swoich tokenów | Wiadomości | CrypS.

Swipe i Travala ogłosiły dwukierunkową integrację swoich tokenów

Autor: Redakcja
Redaktor: Albert Czajkowski
travala swipe

W ostatnim ogłoszeniu, Travala, platforma oferująca rezerwację noclegów za pomocą kryptowalut, ujawniła, że jej natywny token będzie obsługiwany przez wydawcę kryptowalutowych kard debetowych VISA oraz portfel kryptowaluty – Swipe. Z drugiej strony Travala, dodała token Swipe jako preferowaną opcję płatności w swoim serwisie.

Token AVA można teraz wydać w ponad 60 milionach punktów handlowych

Firma Swipe, oferująca portfel kryptowalutowy oraz wydająca karty debetowe Visa, wprowadziła ostatnio obsługę tokena stworzonego przez firmę Travala – AVA.

W związku z nowym partnerstwem, AVA może zostać wykorzystana u ponad 60 milionów sprzedawców na całym świecie. Dzięki integracji z kartą debetową Swipe, za pomocą AVA, będzie możliwe wydanie środków m.in w sklepach Apple Pay, Google Pay i Samsung Pay. Oprócz tego, około 500 000 użytkowników portfeli Swipe, będzie miało możliwość przechowywania tego tokena. Wprowadzając obsługę AVA, Travala i Swipe mają na celu zwiększenie użyteczności i adopcji kryptowalut, a także umożliwienie posiadaczom tokenów, na łatwiejsze wydawanie środków.

Dwustronna integracja

To, że Swipe wprowadziło wsparcie dla tokena AVA to jednak nie wszystko. Współpraca w tym przypadku działa dwukierunkowo. Travala.com także wprowadziła obsługę natywnego tokena Swipe – SXP. SXP będzie teraz jedną z opcji płatności w serwisie Travala i będzie można przy jego pomocy zarezerwować np. hotel w 230 krajach na całym świecie.

Oprócz AVA, SXP i innych tokenów, lista obsługiwanych przez Travale kryptowalut obejmuje: Bitcoin, Ether, Dash, Bitcoin Cash, Litecoin, EOS, Stellar, Cardano, Binance Chain, Monero, Tron, Ripple i Dai.

“Swipe to niesamowita firma z wiodącymi w branży produktami i najlepszym zespołem. Wpływ, jaki na posiadaczy naszych tokenów, ma możliwość spędzania czasu w dowolnym miejscu na świecie, jest niesmaowity. Prawie równie ekscytująca jest możliwość rezerwacji podróży bezpośrednio u nas dla posiadaczy SXP”.

– powiedział Juan Otero, CEO Travala.com.

Obie firmy współpracują z Binance

Obie firmy są w dobrych relacjach z wiodącą giełdą kryptowalut – Binance. W rzeczywistości, Swipe został niedawno przejęty przez Binance i został emitentem kryptowalutowej karty “Binance Card“. Travala z kolei, we wrześniu 2019 roku, zaczęła wykorzystywać ekosystem Binance Chain, a w połowie lipca, przeszła strategiczną fuzję z platformą rezerwacji lotów wspieraną przez giełdę – TravelByBit.

Travala ma nadzieję na odbicie się od kryzysu spowodowanego przez pandemię koronawirusa, która mocno uderzyła w branżę turystyczną. Niemniej jednak, wygląda na to, że wszystko idzie w dobrym kierunku. W maju firma odnotowała 205% wzrost przychodów w porównaniu do kwietnia, a w czerwcu jej zarobki wzrosły o kolejne 170%.

travala swipereklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.