Świetny debiut PIXEL na Binance! Ponad 1,2 mld USD obrotu pierwszego dnia. Kurs rośnie | Wiadomości | CrypS.

Świetny debiut PIXEL na Binance! Ponad 1,2 mld USD obrotu pierwszego dnia. Kurs rośnie

Jacek Walewski

Wolumen obrotu tokena PIXEL osiągnął poziom aż 1,2 miliarda USD. Token zdrożał o prawie 15% od czasu premiery.


  • PIXEL okazał się inwestycyjnym hitem,
  • W ciągu doby kurs tokena wzrósł od 15%, a wolumen obrotu wyniósł ponad 1,2 mld USD.

PIXEL drożeje

PIXEL okazał się hitem. Pojawił się na Binance i szybko stał się 10. najczęściej wymienianą kryptowalutą na całym rynku, biorąc pod uwagę ponad 8800 projektów śledzonych przez CoinMarketCap. W ciągu jednego dnia sprzedano więcej PIXEL-ów niż np. jednostek avalanche (AVAX), dogecoinów (DOGE), cardano (ADA) czy polygon (MATIC).

Jeżeli chodzi o tokeny gamingowe, to projekt ten nie ma konkurencji (przynajmniej w ciągu ostatnich dni). Daleko za nim jest XAI, token sieci Arbitrum, który w ciągu ostatniego dnia mógł się pochwalić obrotami rzędu 278 milionów USD.

Inny tego typu token nie może się pochwalić obrotami wyższymi niż 200 mln USD. Przykładowo, na trzecim miejscu znajduje się ronin (RON), ale na tym poletku obroty wyniosły tylko 150 milionów USD.

Skąd ten fenomen PIXEL?

Emitent PIXEL rozdał w ramach airdropa aż 20 milionów tokenów. Stąd też w sporej mierze bierze się nowy fenomen.

Pixels, gra oparta na technologii blockchain, wcześniej promowała już token kampanią typu play-to-airdrop i programem nagród Binance Launchpool. To dodatkowo napędziło zainteresowanie projektem.

Cena PIXEL wynosi obecnie ponad 0,58 USD, co oznacza wzrost o 15,8% w ciągu dnia. Kapitalizacja rynkowa jest na poziomie 441 milionów USD, co sprawia, że ten nowy token znajduje się na liście 200 najcenniejszych kryptowalut/tokenów rynku.

Czy warto inwestować w PIXEL?

Warto zadać sobie pytanie, czy warto inwestować w token, który tak wspaniale zaczyna? Wiąże się to z ogromnym ryzykiem. Obecne obroty giełdowe to efekt tego, że PIXEL był rozdawany za darmo. Wzrosty ceny – z (chwilowego?) hype’u i spekulacji.

Z tokenem może być jak z popularnymi memecoinami. Może on w krótkim czasie mocno zdrożeć. Gdy rynek jednak ochłonie i spojrzy na jego fundamenty, może zacząć się mocna wyprzedaż.

Pamiętajcie, że zawsze inwestujecie na własną odpowiedzialność!
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.