Zgarnij tokeny PIXEL nim trafią do oficjalnej sprzedaży na Binance! | Wiadomości | CrypS.

Zgarnij tokeny PIXEL nim trafią do oficjalnej sprzedaży na Binance!

Filip Dzięciołowski
Binance Launchpool PIXEL

Największa na świecie giełda kryptowalut zaprezentowała nowy projekt w ramach swojego Launchpoola. Jest nim PIXEL, czyli połączenie sektora gamingu z Web3. 


  • Zanim projekt Pixels zostanie oficjalnie wylistowany na giełdzie Binance, co będzie miało miejsce w dniu 19 lutego, od minionego piątku możliwy jest farming jego tokenów w ramach Launchpoola od tej platformy,
  • Pixels to inicjatywa łącząca gry społecznościowe z branżą Web3. By zdobyć daną partię tokenów z puli 350 mln sztuk, wystarczy stake’ować BNB lub FDUSD w ramach Launchpoola Binance.

Binance wspiera PIXEL w ramach swojego Launchpoola

Od dnia 9 lutego, czyli minionego piątku, możliwy jest staking BNB lub stablecoina FDUSD w celu otrzymania tokenów PIXEL na specjalnej platformie giełdy Binance, jaką jest jej Launchpool. Jest to dedykowana przestrzeń, na której młode projekty kryptowalutowe mają szansę zaistnieć w świadomości tej społeczności, a ta natomiast może zgarnąć praktycznie bez żadnego ryzyka trochę tokenów nim te pojawią się na różnych giełdach.

W zależności od tego, ile zdecydujemy się postawić tokenów w ramach stakingu, tyle będziemy mogli zgarnąć tokenów od PIXEL.

Czym jest Pixels? Głównym core’m tego projektu jest gra społecznościowa Web3, która jest zbudowana na blockchainie Ronin Network. Opiera się ona na systemie otwartego świata, w którym możemy dokonywać różnych czynności związanych z rolnictwem i tworzenia nowych aglomeracji. Jak można się domyślić, główną walutą jest tutaj token PIXEL.

I z jego całkowitej podaży wynoszącej 5 mld sztuk, aż 5% (czyli 350 mln tokenów) zostało przekazanych w ramach wspomnianej platformy do zgarnięcia przez użytkowników, którzy przeszli w całości weryfikację KYC.

Jak wspominaliśmy, jest to idealna okazja, by zgarnąć trochę tych aktywów bez większego ryzyka i dodatkowych kosztów, nim te trafią do oficjalnego handlu dla rynku spot na największej giełdzie kryptowalut na świecie.

Co do samego uruchomienia tradingu PIXEL, to Binance zaplanowało start na 19 lutego o godzinie 10:00 (UTC). Jak przekazano, handel będzie dostępny z następującymi parami handlowymi: PIXEL/BTC, PIXEL/USDT, PIXEL/BNB, PIXEL/FDUSD i PIXEL/TRY.

Więcej informacji o akcji w ramach Launchpoola znajdziecie w tym miejscu.

Binance Launchpool PIXELreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.