Solana zamyka stacjonarne sklepy w Miami i Nowym Jorku

Solana zamyka stacjonarne sklepy w Miami i Nowym Jorku

Autor: Anna Sutowicz
Redaktor: Michał Misiura
Sklepy Solana Spaces w NY i Miami będą zamknięte

Zespół stojący za Solana Spaces zdecydował się na zamknięcie sklepów w Miami i Nowym Jorku.


We wczorajszym tweecie Solana Spaces poinformowała o zamknięciu sklepów należących do firmy i obsługiwanych przez nią. Teraz firma koncentruje się na DRiP, platformie internetowej, na której kolekcjonerzy mogą otrzymywać bezpłatne Solana NFT, zrzucane co tydzień. Według Solana Spaces, odnotowała ona taki sam ruch jak sklepy fizyczne:

Podjęliśmy trudną decyzję o zamknięciu naszych sklepów w Nowym Jorku i Miami do końca lutego i skierowaniu naszych działań związanych z wdrażaniem Solany na produkty cyfrowe, takie jak DRiP, nasz bezpłatny produkt NFT z ponad 100 000 rejestracji.

Sklepy Solana Spaces

W ubiegłym roku Solana Spaces uruchomiła swoje pierwsze fizyczne sklepy: w Nowym Jorku i w Miami. Miały one pełnić funkcję przestrzeni wprowadzającej do Web3 dla nowicjuszy, w której fani Solany mogli kupować swoje ulubione towary cyfrowej marki. Założyciel Solana Spaces, Vibhu Norby nawiązując do swojego oświadczenia na Twitterze powiedział, że zespół znalazł skuteczniejsze sposoby na wdrażanie ludzi zarówno z punktu widzenia produktu, jak i finansowego.

Myślę, że w rzeczywistości mogliśmy utrzymać je w ruchu, ale nie miało to takiego sensu, jak w przeszłości, więc tego nie zrobiliśmy – powiedział Norby.

Sklepy Solana Spaces zostaną zamknięte 28 lutego. Będą oferować upominki i zniżki na towary aż do ostatniego dnia:

Poinstruowałem nasz zespół sprzedaży detalicznej, aby był bardzo hojny. Więc przyjdź i złap trochę darmowego, wysokiej jakości sprzętu Solana, do wyczerpania zapasów i z pewnymi ograniczeniami (…) wszyscy razem możemy cieszyć się ostatnim tygodniem Solana Spaces – napisał założyciel.

Jednocześnie zachęcił klientów Solana Spaces do udostępniania zdjęć ze sklepu na Twitterze.

Sklepy Solana Spaces w NY i Miami będą zamkniętereklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.