Solana otwiera fizyczny sklep w Nowym Jorku | Wiadomości | CrypS.

Solana otwiera fizyczny sklep w Nowym Jorku

Redakcja
solana

Fundacja Solana otworzy dziś drzwi własnego fizycznego sklepu. Obiekt znajduje się w prestiżowym centrum handlowym Hudson Yards na Manhattanie, w Nowym Jorku, w USA.


Obok kasy sklepu Solana Spaces wystawione są obrazy NFT z kolekcji Degenerate Ape Academy. Odwiedzający będą mogli zapłacić za swoje zakupy za pośrednictwem Solana Pay.

W przestrzeni znajduje się również instalacja, która wizualizuje to, co dzieje się na blockchainie Solana w czasie rzeczywistym, włączając w to zakończone transakcje i wystawione NFT.

W całej Solana Spaces obecne są różne stanowiska, które mają przyciągnąć ludzi do branży. Przy jednym z nich zwiedzający mogą np. otworzyć portfel Phantom.solana sklep

Inne stacje poświęcone są nauce obsługi platform takich jak STEPN czy Magic Eden. Można też rzucić okiem na niedawno zapowiadany smartfon Web3 – Solana Saga.

Towar można kupić ze znanymi w społeczności zwrotami kodowymi jak WAGMI, degen, not financial advice i probably nothing.

Według prezesa Solana Spaces, Vibhu Norby, inicjatywa ma na celu przyciągnięcie i edukację tych, którzy nie znają lub dopiero stawiają pierwsze kroki w branży.

To eksperyment, który naszym zdaniem spodoba się wielu osobom.

Solana pozwana za naruszenia prawa papierów wartościowych

Nie tak dawno informowaliśmy też, że Solana została pozwana w sądzie federalnym w Kalifornii przez inwestora, który twierdzi, że najwięksi uczestnicy ekosystemu nielegalnie czerpali zyski z SOL, natywnego tokenu blockchaina.

Mark Young uważą, że Solana Labs, jej Fundacja, współzałożyciel Anatoly Yakovenko, Multicoin Capital Management i jego współzałożyciel Kyle Samani oraz FalconX naruszyli federalne prawo papierów wartościowych.

Z zarzutów wynika, że SOL był scentralizowaną kryptowalutą, z której pozwani czerpali korzyści, kosztem kapitału inwestorów detalicznych. Żaden z pozwanych nie przedstawił swojego stanowiska. W dokumencie stwierdzono też, że token SOL przechodzi test Howeya.

Nabywcy, którzy kupili papiery wartościowe SOL, zainwestowali pieniądze lub przekazali cenne usługi na rzecz wspólnego przedsiębiorstwa, Solana. Nabywcy ci mają uzasadnione oczekiwanie zysku w oparciu o wysiłki promotorów, Solana Labs i Fundacji Solana, aby zbudować sieć blockchain, która będzie rywalizować z Bitcoinem i Ethereum i stanie się akceptowanymi ramami dla transakcji na blockchainie.

solanareklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.