Shiba Inu nawiązuje współpracę z Bugatti Group | Wiadomości | CrypS.

Shiba Inu nawiązuje współpracę z Bugatti Group

Redakcja
bonk nowy memecoin

Zespół Shiba Inu (SHIB) ogłosił nadchodzące partnerstwo z konglomeratem Bugatti Group. Obie strony nie ujawniły wcześniej żadnych szczegółów na temat nadchodzącej współpracy, ale najnowszy film promocyjny firmy dał klientom do zrozumienia, że chodzi o ewentualną kolekcję torebek z logo wirtualnej waluty.


Grupa Bugatti od ponad 80 lat zajmuje się projektowaniem, produkcją i sprzedażą walizek, toreb, teczek i akcesoriów. Firma zdobyła sławę już w latach 40. ubiegłego wieku, wprowadzając do obiegu pojęcie “wyjątkowego wzornictwa i doskonałych materiałów”.

Pod koniec 2022 roku zarząd firmy zaczął poważnie przyglądać się sektorowi kryptowalut, pomimo załamania na rynku. Następnie zainicjował uruchomienie własnej kolekcji niewymienialnych tokenów (NFT).

W ramach projektu zaprezentowano kolekcję Bugatti Group Genesis NFT, której posiadacze otrzymali szereg korzyści. Na przykład dostęp do ekskluzywnych kanałów mediów społecznościowych, zniżki na przyszłe wyprzedaże i inne.

Twórcy Shiba Inu odnieśli również poważny sukces, wprowadzając na rynek memiczną kryptowalutę związaną z popularną rasą psów.

Shiba Inu metaverse

Potencjalne partnerstwo z Bugatti Group może być potwierdzeniem, że zespół twórców wirtualnych tokenów przygotowuje się do premiery metaverse i poważnie postanowił wzmocnić swój program partnerski. Deweloperzy wielokrotnie powtarzali, że chcą pozostawić znaczący ślad w świecie NFT.

W ciągu ostatnich kilku miesięcy popyt na token SHIB gwałtownie spadł, a jego cena zanurkowała o ponad 90% od ATH. Na dzień dzisiejszy Shiba Inu była notowana po 0,0000084 USD. Kapitalizacja projektu oscylowała w okolicach 5,13 mld USD.

bonk nowy memecoinreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.