Rynek kryptowalut powstaje z kolan. Nie przegap Cardano, Etheny i KangaMoon, które prezentują obiecujące zwroty | Wiadomości | CrypS.

Rynek kryptowalut powstaje z kolan. Nie przegap Cardano, Etheny i KangaMoon, które prezentują obiecujące zwroty

Autor: Reklama
KangaMoon

Ethena (ETA) rozszerzyła ostatnio swoją ofertę, ponieważ Karak Network niedawno wprowadziła za jej pośrednictwem możliwość ponownego stake’owania USDe. Oprócz tego opublikowano pierwsze informacje dot. pionierskiego programu OpShin dla Cardano (ADA), który może przyczynić się do ogólnej rozbudowy ekosystemu.


W wyniku tych aktualizacji oba te altcoiny spotkały się obecnie z dużym zainteresowaniem, ale mimo to inwestorzy zaczęli zmieniać swoje saldo kryptowalut i teraz dywersyfikują się za pomocą KangaMoon (KANG).

W międzyczasie zebrano już ponad 6,4 miliona dolarów i mogą wkrótce osiągnie nowy poziom. Przyjrzymy się dogłębnie każdemu altcoinowi, aby określić, jak daleko może wzrosnąć.

Ethena (ETA) współpracuje z siecią Karak w zakresie ponownego stakowania USDe

Ethena (ETA) odnotowała duży napływ zainteresowania nowych inwestorów ze względu na niedawne zmiany w łańcuchu transakcji. W szczególności Karak Network ogłosiło wprowadzenie ponownego stakingu USDe w Ethena Labs, w wyniku czego każdy użytkownik tego stablecoina ma możliwość ponownego postawienia tej kryptowaluty, aby zdobyć Karak XP i 20x statystyki Ethena aż do 100 milionów USDe.

Wszystko to miało miejsce oprócz natywnych nagród za stake’owanie USDe. W rezultacie kryptowaluta Ethena może wkrótce doświadczyć jeszcze bardziej znaczącego trendu wzrostowego cen.

Cena Etheny wzrosła już o 48,2% w ciągu jednego miesiąca i przy tym tempie ma potencjał, aby osiągnąć jeszcze większe zyski. Według przewidywań cenowych Ethena może ona zakończyć czwarty kwartał 2024 r. ceną 1,88 dolara, co plasuje ją na pozycji jednej z najlepszych monet alternatywnych.

Cardano (ADA) będzie się rozwijać w miarę dołączania kolejnych programistów

Cardano (ADA) również wykazało wzrost na wykresach cenowych, ponieważ wartość altcoina znacznie wzrosła i przez ostatnie kilka miesięcy konsekwentnie utrzymywała się powyżej przedziału cenowego 0,4 dolara.

Niedawno token Cardano odzyskał zainteresowanie, gdy OpShin udostępnił pierwsze szczegóły dot. programu OpShin Pioneer dla ekosystemu Cardano, w którym każdy może uzyskać dostęp do wprowadzenia smart kontraktów na wierzchu sieci.

W rezultacie do jego ekosystemu mogłoby wkrótce wejść więcej deweloperów, a cena Cardano może wzrosnąć. Na podstawie prognozy ceny altcoina do końca czwartego kwartału 2024 r. może ona osiągnąć nawet 0,97 dolara, co czyni ją jedną z najlepszych monet alternatywnych.

KangaMoon (KANG) utrzymuje wysokie zainteresowanie i może osiągnąć 5000% wzrostu

KangaMoon (KANG) zyskała duże uznanie wśród traderów dzięki swojemu rozległemu ekosystemowi, ponieważ zawiera elementy Social-Fi, podejście zorientowane na społeczność, a nawet funkcje Play-to-Earn (P2E), które przyczyniły się do W jego ekosystemie zarejestrowało się już 20 000 użytkowników.

Co więcej, w świecie P2E gracze przejmują kontrolę nad postacią KangaMoon. W ten sposób mogą walczyć z innymi graczami lub brać udział w turniejach. W ten sposób mogą zasadniczo zostać nagrodzeni w postaci tokenów KANG lub NFT. Biorąc pod uwagę tę aktywność, do końca miesiąca kwota zebranych środków może osiągnąć 7 milionów dolarów.

Ogromne zainteresowanie spowodowało również wzrost ceny o 290%, ponieważ token KANG wzrósł z 0,005 USD do 0,0196 USD. Według prognozy cen KangaMoon, rok 2024 może zakończyć się wzrostem ceny o 5000%, co czyni go jednym z najlepszych altcoinów do zakupu.

Więcej o projekcie KangaMoon (KANG) przeczytacie na jego oficjalnej stronie internetowej. Dołącz do jego społeczności na Telegramie, by być na bieżąco z najnowszymi aktualizacjami w kwestii jego rozwoju.

Podsumowując

Jasne jest, że nie tylko Cardano, ale także Ethena cieszy się ogromnym zainteresowaniem inwestorów i traderów.

Jednak KangaMoon może osiągnąć najwyższe zyski, ponieważ dzięki swoim ostatnim wynikom na wykresach i ogólnej atrakcyjności oczekuje się, że w 2024 r. i później odnotuje znaczący trend wzrostowy, co pozycjonuje go jako jeden z najlepszych altcoinów do zakupu.


Artykuł sponsorowany – nie traktuj zamieszczonych tutaj treści jako porady inwestycyjnej, przed podjęciem decyzji o inwestycji przeprowadź własną analizę każdego projektu.

KangaMoonreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.