Riot usuwa ze swojej nazwy "blockchain" | Wiadomości | CrypS.

Riot usuwa ze swojej nazwy “blockchain”

Redakcja
cloud mining

Jeden z największych górników BTC w branży, Riot Blockchain, zmienił nazwę na Riot Platforms w ramach rebrandingu, aby podkreślić “rosnącą dywersyfikację” swojej działalności.


Dyrektor generalny Riot Platforms Jason Les skomentował zmianę nazwy w następujący sposób:

Zasięg i skala naszej działalności wciąż się powiększają. Ta zmiana nazwy lepiej odzwierciedla naszą pozycję jako strategicznych inwestorów kapitału, aby rozszerzyć zakres naszych operacji skoncentrowanych na bitcoinach.

Dostawca hostingu Applied Digital, wcześniej znany jako Applied Blockchain, podjął podobną decyzję w listopadzie. Firma również przypisała ten ruch chęci dywersyfikacji.

Niektóre firmy przenoszą swoją uwagę na inne obszary. Na przykład w sierpniu Stronghold Digital Mining skupił się na sprzedaży energii elektrycznej do sieci.

Dla przypomnienia, w listopadzie Riot Blockchain wydobył rekordowe 521 BTC i zwiększył swój hash rate do maksymalnych 7,7 EH/s.

cloud miningreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.