Przedsprzedaż nowego klona Bitcoina startuje z nagrodami za staking | Wiadomości | CrypS.

Przedsprzedaż nowego klona Bitcoina startuje z nagrodami za staking

Partnerzy
Bitcoin BSC staking

Podczas gdy cena Bitcoina nie może wybić się z przedziału cenowego 25-26 tys. dolarów, inwestorzy zwracają się ku przestrzeni tzw. “klonów Bitcoina,” gdzie tydzień temu została uruchomiona kryptowaluta Bitcoin BSC – ekologiczna i bardziej wydajna alternatywa dla Bitcoina z funkcją zarabiania poprzez staking. 

Spis treści:


Mimo, że najważniejsza kryptowaluta przeżywa trudności, jej klony radzą sobie znacznie lepiej. W ciągu ostatnich paru miesięcy klon Bitcoina, Bitcoin Cash (BCH), zyskał 73%, podczas gdy sam Bitcoin w tym czasie stracił 2,3%.

Cena BTC wykres
Źródło: TradingView

Sprawa miała się podobnie z kryptowalutą BTC20, która została uruchomiona nieco ponad miesiąc temu, a jej wartość niedawno wzrosła o 52%.

Co ważne, BTC20 w ostatnim czasie wzrósł do jak na razie najwyższego poziomu cenowego (ATH), osiągając wartość 6$, co oznacza wzrost aż o 688% i aż siedmiokrotny wzrost w stosunku do ceny ICO, która wynosiła 1 dolar.

Kup Bitcoin BSC

Staking – czynnik, który wyróżnia Bitcoin BSC

Bitcoin BSC to projekt, który ma dorównać sukcesowi wymienionych wyżej kryptowalut lub nawet przewyższyć go. W tym celu wykorzystuje tajną broń”, którą w rzeczywistości już znamy – mowa o stakingu.

Bitcoin BSC

Podczas gdy historia cenowa BTC2.0 (nie mylić z BTC20) od czasu jej szczytu okazała się dość rozczarowująca, podejście BTC20 jest dużo bardziej stabilne. Jak oceniają eksperci, jest to wynikiem efektu balastu stakingu, który tłumi ewentualną presję sprzedaży przy listingu na giełdach. 

Bitcoin BSC wydaje się projektem, który wyciągnął wnioski z sukcesu BTC20, wprowadzając podobny model i strategię, co daje stabilną platformę cenową do startu.

Podobnie jak BTC20, Bitcoin BSC ma od początku wbudowaną funkcję stakingu. Należy jednak zauważyć, że istnieje ważna różnica między Bitcoinem BSC a BTC20 – Bitcoin BSC, w przeciwieństwie do zbudowanego na Ethereum BTC20, to token zbudowany na BNB Smart Chain.

Atrakcyjność transparentnego stakingu w bezpiecznym i legalnym projekcie kryptowalutowym jest nie do przecenienia. W przypadku $BTCBSC, który działa na BNB Smart Chain, tokeny będą wypłacane w okresie 120 lat, odwzorowując oryginalne mechanizmy Bitcoina. Łącznie 69% całkowitej podaży tokenów jest przeznaczone do rozdzielenia jako nagrody.

Staking daje posiadaczom tokenów możliwość zarabiania nagród tokenowych proporcjonalnie do liczby monet w całkowitej puli, zdeponowanych w umowie stakingowej, i do określonego przez użytkownika czasu.

To właśnie funkcja stakingu dostarczy wsparcia cenowego, jednocześnie oferując uczestnikom sieci obfity zwrot inwestycji i dochód.

Staking Bitcoina BSC jest obecnie aktywny, mimo, że coin nie pojawił się jeszcze na zdecentralizowanej giełdzie PancakeSwap. Odwiedzając panel stakingowy Bitcoin BSC na stronie, użytkownicy mogą śledzić, ilu posiadaczy Bitcoin BSC jest zaangażowanych w staking. 

Kup Bitcoin BSC

 

Bitcoin za 0,99 USD? Bitcoin BSC cofa się do 2011 roku

Token BTCBSC można kupić już dziś za 0,99 dolara – cenę Bitcoina z 2011 roku, która znacznie różni się od 25 700 dolarów, które obecnie trzeba wydać na jednego Bitcoina.

Relatywnie niska cena Bitcoin BSC oznacza, że uczestnicy przedsprzedaży mogą liczyć na znaczący potencjał wzrostu, który nie jest już możliwy w przypadku oryginalnego Bitcoina.

Jak kupić Bitcoin BSC

Oczekuje się, że nadchodzący halving Bitcoina będzie miał efekt podniesienia wszystkich cen – zwłaszcza cen kryptowalut klonujących właściwości Bitcoina, takich jak $BTCBSC.

Bitcoin BSC odwzorowuje również podaż Bitcoina – wynosi ona 21 milionów tokenów. Z tej puli 29% można zdobyć w przedsprzedaży. Dwa procent podaży jest zarezerwowane na utrzymanie płynności DEX, aby zagwarantować płynne obroty od momentu wprowadzenia coina na rynek. 

Pozostałe 14 455 000 tokenów $BTCBSC (69% podaży) jest zarezerwowane na nagrody za staking, które są wypłacane co 10 minut wraz z dodawaniem nowych bloków do sieci.

Przy tej stopie emisji tokenów maksymalna podaż zostanie osiągnięta za około 120 lat – taki sam okres jak w przypadku Bitcoina. Taka obietnica dowodzi, że twórcy mają długoterminowe plany względem swojego projektu. 

Zarówno inwestorzy przedsprzedażowi jak i osoby, które zakupią tokeny po zakończeniu etapu presale, mogą kupować i stawiać Bitcoin BSC w dowolnym momencie z 7-dniowym okresem blokady na wypłaty.

Pamiętaj, że ponieważ $BTCBSC działa na łańcuchu BNB Smart Chain – aby kupić i postawić na staking w fazie przedsprzedaży, musisz dokonać zakupu za BNB lub USDT (BEP-20). Osoby, które zakupią tokeny za ETH lub USDT (ERC-20), będą mogły rozpocząć staking po zakończeniu przedsprzedaży.

Kup Bitcoin BSC

Szybszy, tańszy i bardziej wydajny niż inne klony Bitcoina

Staking to jednak nie wszystko, co Bitcoin BSC ma do zaoferowania.

Po pierwsze, $BTCBSC używa protokołu proof-of-stake, co jest dużo bardziej ekologicznym, wydajnym i bardziej skalowalnym rozwiązaniem niż proof-of-work, który zastosowano w przypadku oryginalnego Bitcoina. 

Road map Bitcoin BSC

Ponieważ $BTCBSC jest oparty na BNB Smart Chain, opłaty za transakcje wynoszą mniej niż 0,10 dolara, w porównaniu do około 10 dolarów w przypadku Bitcoina i około 20 dolarów na Ethereum. Prędkość transakcji też jest dużo wyższa niż w przypadku Bitcoina i konkurencyjnych klonów.

BNB Smart Chain jest także doskonałym blockchainem do tworzenia zdecentralizowanych aplikacji – jeśli chodzi o przyszłe ścieżki rozwoju Bitcoina BSC, nie ma ograniczeń. 

Możliwe, że inwestując wcześnie, otrzymasz szansę nawet na 10-krotny zwrot inwestycji. Jeżeli więc jesteś zainteresowany, odwiedź stronę przedsprzedaży.

Kup Bitcoin BSC


Bitcoin BSC stakingreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.