Protokół Aurora uruchamia platformę Aurora+ | Wiadomości | CrypS.

Protokół Aurora uruchamia platformę Aurora+

Mariusz Przepiórka
aurora uruchomia platformę aurora+

Protokół Aurora poinformował o uruchomieniu platformy Aurora+. To nowa platforma, która zapewnia użytkownikom Aurory dostęp do darmowych transakcji, stakingu tokenów AURORA, airdropów i wielu innych funkcji.


Blockchain to jedna z najpopularniejszych technologii przyszłości, określana często mianem Web 3.0. Nowi użytkownicy często przekonują się jednak, że jest ona skomplikowana, a na każdym kroku pojawiają się wyzwania techniczne. Świat Google i Facebooka sprawił, że Web 2.0 przyjął się na szeroką skalę. Obecnie oczywistą szansą jest połączenie innowacyjnego świata Web 3.0 z wygodą i znajomością Web 2.0.

Czym jest Aurora?

Aurora to maszyna wirtualna Ethereum (EVM) zbudowana na NEAR, zapewniająca deweloperom możliwość wdrażania aplikacji na platformie kompatybilnej z Ethereum, o wysokiej przepustowości, skalowalności i bezpieczeństwie oraz niskich kosztach transakcyjnych dla użytkowników. Aurora jest wspierana przez czołowe firmy venture capital, takie jak Pantera Capital, Electric Capital, Dragonfly Capital, Three Arrows Capital i Alameda Research.

Nowa platforma Aurora+

Aurora+ to nowy program członkowski dla użytkowników sieci Aurora, który zapewnia zestaw licznych korzyści. Już dziś wszyscy użytkownicy programu Aurora mogą zarejestrować się na bezpłatnym koncie podstawowym, które obejmuje:

  • 50 bezpłatnych transakcji miesięcznie
  • Staking tokenów AURORA
  • Airdropy tokenów AURORA
Aurora+

Powyższe korzyści są dostępne już dziś. Aurora zapowiada też dalszy rozwój platformy w przyszłości, który będzie wiązał się z kolejnymi funkcjami, takimi jak:

  • Płatne plany Premium
  • Udział w zarządzaniu
  • Transakcje prywatne
  • Procedura KYC w jednym punkcie
aurora uruchomia platformę aurora+reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.