Promocje i nowości w CEX.IO | Wiadomości | CrypS.

Promocje i nowości w CEX.IO

Mariusz Przepiórka
cexio - logo big

Kryptowalutowa giełda CEX.​IO przygotowała kolejne niespodzianki dla swoich klientów. Tym razem są to nowości w ofercie, a także promocje i konkursy z nagrodami.

Pierwszą z nowości jest obniżenie prowizji za depozyty w GBP wpłacane za pośrednictwem kart wydanych w Wielkiej Brytanii. Prowizja w tym przypadku spada z 2,99% do 1,49%.

Co więcej, użytkownicy, którzy podzielą się tą wiadomością na Twitterze i oznaczą co najmniej dwie osoby, wezmą udział w losowaniu nagród w wysokości nawet 100 GBP. Promocja kończy się 15 lipca o północy czasu UTC, więc nie pozostało już zbyt wiele czasu na wzięcie udziału w zabawie.

Ujemna prowizja maker USDT

CEX.​IO wprowadza również ujemną prowizję maker na wszystkie kryptowalutowe pary z USDT. Klientów z pewnością ucieszy informacja o nowych parach kryptowalutowych z USDT. Dziś jest to OMG/USDT. Giełda ogłasza również konkurs dla traderów USDT z codziennymi i cotygodniowymi nagrodami. Szczegóły można znaleźć na stronie giełdy.

Giełda kontynuuje także swoją promocję z 10% premią za staking określonych kryptowalut w lipcu. Oferta dotyczy kryptowalut Cosmos, Tezos, Neo, Ontology i Tron. Przykładowo roczna stawka za staking XTZ wynosi 5,8%, a w lipcu jest to 6,38% w skali roku.

cexio - logo big
reklama
reklama