Promocja Binance i Koinal do 20 maja - zakupy powyżej 500 USD bez prowizji | Wiadomości | CrypS.

Promocja Binance i Koinal do 20 maja – zakupy powyżej 500 USD bez prowizji

Michał Misiura
poradnik o tym jak kupić bitcoiny na giełdzie binance używając tradycyjnych pieniędzy

Binance we współpracy z bramką płatności Koinal, oferują zwolnienie z prowizji przy zakupie kryptowalut powyżej 500 USD. Akcja kończy się w środę 20 maja o godzinie 23:59:59.

Z okazji niedawnego halvingu bitcoina, Binance i Koinal ogłosili przedłużenie i zmianę warunków promocji, która miała trwać do 7 maja. W związku z dużym zainteresowaniem giełda zdecydowała, że akcja zakończy się 20 maja. Ponadto zmniejszeniu ulegnie próg zakupów. W poprzedniej wersji promocji, zwolnieniu z prowizji podlegał powiem tylko zakup bitcoinów w kwocie powyżej 1000 USD.

Aby skorzystać z promocji trzeba mieć zweryfikowanego konto na giełdzie Binance i kupić kryptowaluty poprzez bramkę płatności Koinal. Umożliwia ona zapłatę tradycyjnymi walutami (także złotówkami) przy użyciu karty kredytowej.

Z bramki płatności Koinal, możesz skorzystać poprzez link: kup bitcoin

Opinie użytkowników na temat giełdy kryptowalut Binance, przeczytasz w tym miejscu. Pierwsze kroki na platformie oraz procedury towarzyszące zakładaniu konta opisujemy tu: Jak kupić bitcoiny na giełdzie Binance [Poradnik]

poradnik o tym jak kupić bitcoiny na giełdzie binance używając tradycyjnych pieniędzy
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.