Premiera Ethereum 2.0 coraz bliżej | Wiadomości | CrypS.

Premiera Ethereum 2.0 coraz bliżej

Mariusz Przepiórka
ethereum

Ethereum zbliża się do oczekiwanej od dawna zaktualizowanej wersji 2.0. Wczoraj, pośród wyborczej gorączki w Stanach Zjednoczonych, portal GitHub opublikował informację wskazującą, że premiera nowej odsłony Ethereum jest coraz bliżej. Relacje wyborcze sprawiły, że informacja nie zyskała dużego rozgłosu.

Portal wskazał kod, który jest związany z Ethereum 2.0. Narzędzie jest dużym krokiem w stronę uruchomienia zaktualizowanej wersji. Inauguracyjna faza 0, pierwsza z sześcioetapowego wdrożenia Ethereum 2.0, wprowadza algorytm konsensusu proof-of-stake – wydajny mechanizm walidacji transakcji w sieci Ethereum.

Aby użytkownicy mieli dostęp do nowej sieci i stakingu, środki muszą być przetransferowane z obecnego blockchaina Ethereum do Ethereum 2.0. Właśnie tutaj dużą pomocą będzie narzędzie ujawnione przez GitHub. Narzędzie nie jest oficjalnym adresem depozytowym, ale posłuży do generowania kluczy wymaganych do dokonania depozytu w sieci Ethereum 2.0. Wszystko zatem wskazuje na to, że Faza 0 wdrożenia rozpocznie się już wkrótce.

ethereumreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.