Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 25.06.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 25.06.21]

Konrad Juszczyk
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 25.06.21]
 • Eksperci z JPMorgan przewidują dalsze spadki bitcoina
  Według jednego z największych holdingów finansowych na świecie instytucje nie mają apetytu na bitcoina na tym poziomie cenowym, przez co bank spodziewa się dalszych spadków w średnim okresie.
 • Salwador rozdaje BTC obywatelom kraju
  Prezydent Salwadoru ogłosił, że rząd przekaże 30 dolarów w bitcoinie (BTC) każdemu dorosłemu obywatelowi kraju.
 • W Paragwaju ogłoszono projekt ustawy o legalizacji BTC
  Paragwaj może być kolejnym po Salwadorze krajem, który uzna bitcoin za prawny środek płatniczy. Odpowiedni projekt ustawy zostanie przedstawiony w parlamencie 14 lipca, powiedział kongresman Carlitos Rejala.
 • Binance pomogło w międzynarodowym śledztwie ws. prania pieniędzy
  Giełda kryptowalut Binance odegrała ważną rolę w śledztwie, prowadzącym do aresztowania grupy zaangażowanej w pranie brudnych pieniędzy. Sprawa wiąże się z gangiem ransomware Clop, który doprowadził do strat szacowanych na 500 mln dolarów.
 • Londyńska policja konfiskuje 114 milionów funtów w kryptowalucie
  London Metropolitan Police Service skonfiskowała 114 milionów funtów (około 158 milionów dolarów) w kryptowalutach w ramach śledztwa dotyczącego prania pieniędzy. Według raportu dla organów ścigania jest to największa kwota skonfiskowana w aktywach cyfrowych w historii kraju.
 • Japoński FSA wydaje ostrzeżenie Binance
  Agencja Usług Finansowych (FSA) wydała ostrzeżenie w piątek, że Binance nie jest zarejestrowany do prowadzenia interesów z mieszkańcami Japonii. Organ nadzoru również w tym roku wydała podobne ostrzeżenie Bybit.
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 25.06.21]
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.