Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 22.06.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 22.06.21]

Konrad Juszczyk
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 22.06.21]
 • Cena bitcoina spada poniżej 30 000 dolarów
  Notowania największej kryptowaluty na świecie spadły poniżej poziomu 30 000 dolarów. Jest to najniższy poziom od stycznia tego roku.
 • Chińscy górnicy kryptowalut przenoszą się do USA
  Ponoć 3 tony koparek BTC ma zostać przeniesionych z Chin do Stanów Zjednoczonych w związku z niedawnymi represjami.
 • MicroStrategy kupuje dołek BTC za 489 mln USD
  Gdy w poniedziałek 21 czerwca rynek kryptowalut krwawił w obliczu wiadomości z Chin, CEO MicroStrategy ogłosił, że jego spółka kupiła kolejne 13 005 bitcoinów za 489 mln dolarów.
 • Niemiecki Związek Piłki Nożnej stworzy swoje NFT
  Niemiecki Związek Piłki Nożnej (DFB) oficjalnie ogłosił debiut narodowych tokenów NFT we współpracy z Sorare, opartym na blockchain. W ramach oficjalnej umowy licencyjnej DFB stworzy cyfrowe karty kolekcjonerskie na blockchainie Ethereum 18 graczy z niemieckiej drużyny narodowej.
 • PayPal i Visa partnerami funduszu Blockchain Capital
  Firma venture capital Blockchain Capital z siedzibą w San Francisco zebrała 300 milionów dolarów na swój piąty fundusz inwestycyjny. Visa i PayPal działają jako partnerzy z ograniczoną odpowiedzialnością (LP). Jak PayPal podkreślił jest to pierwsza taka umowa z funduszem skoncentrowanym na technologii blockchain i aktywach cyfrowych.
 • Aktywność w sieciach Bitcoin i Ethereum spadła do rocznych minimów
  Liczba aktywnych użytkowników, łączna przeniesiona wartość w sieci i opłaty transakcyjne w sieciach Bitcoin i Ethereum zaktualizowały minima po majowej korekcie. Obserwacje te podzielili analitycy Glassnode.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 22.06.21]reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.