Oto jak AI rewolucjonizuje rynek krypto. Przedsprzedaż SCOTTY osiąga 500 tys. USD w ciągu 48 godzin | Wiadomości | CrypS.

Oto jak AI rewolucjonizuje rynek krypto. Przedsprzedaż SCOTTY osiąga 500 tys. USD w ciągu 48 godzin

Partnerzy

Kryptowaluty coraz częściej próbują zachęcić inwestorów unikatowymi zastosowaniami i użytecznością. Dotyczy to także memecoinów, które do niedawna w ogromnej większości działały płynąc na fali przelotnych trendów czy społeczności w mediach społecznościowych. Koniec 2023 i początek 2024 roku odznaczył się jednak silnym rozwojem w tym sektorze, udowadniając, że mają do zaoferowania coś więcej.


Do mainstreamu weszło wiele projektów tego rodzaju, które są związane z ekologią, stakingiem, czy GameFi. Niewątpliwie najciekawszym z nich jest jednak sektor kryptowalut związanych ze sztuczną inteligencją.

Osoby, które poszukują projektu z użytecznością, np. związanego ze sztuczną inteligencją, z pewnością zainteresuje projekt Scotty the AI ($SCOTTY). To przedsięwzięcie w innowacyjny i bezprecedensowy sposób łączy algorytmy AI  i technologię blockchain z formułą memecoinów.

Dzięki temu token $SCOTTY prezentuje wiele fascynujących cech i maluje się jako nie lada okazja dla inwestorów w przedsprzedaży. W poniższym artykule przyglądamy się cechom projektu Scotty the AI, oceniamy jego funkcje i szanse na wzrosty.

Kup Scotty the AI

Potencjał Scotty the AI: estetyka i użyteczność w jednym

Projekt Scotty the AI wyróżnia się przede wszystkim faktem, że jest reklamowany jako Stróż uniwersum kryptowalut. Twórcy zaprojektowali ekosystem w celu ochrony świata krypto i zwiększenia integralności i bezpieczeństwa w Web3.

 

Jako memecoin, $SCOTTY oferuje wyjątkową estetykę. Twórcy przygotowali rozbudowaną narrację o pochodzeniu i obowiązkach strażnika świata cyfrowych aktywów, a grafiki na stronie i w materiałach promocyjnych przedstawiają Scottiego jako szkockiego teriera z czarną sierścią przypominającą nocne niebo.

Inteligencja i spryt tego wyjątkowego i czujnego pieska czyni go idealnym strażnikiem tajemnic krajobrazu krypto. Dzięki zaawansowanym algorytmom sztucznej inteligencji i narzędziom blockchain będzie mógł chronić naszych danych przed złodziejami. 

 

Ten fikcyjny i żartobliwy kontekst to tylko otoczka dla prawdziwych narzędzi, które przygotowali deweloperzy. Platforma Scotty the AI obejmuje zaawansowane algorytmy sztucznej inteligencji i programy do wykrywania oszustw w świecie krypto.

Te funkcje zwiększają użyteczność projektu, co przekłada się na większe szanse na jego sukces na rynku.

Kup Scotty the AI

Narzędzia Scotty the AI

Dwa wyróżniające się elementy, które definiują Scottiego, to stworzone przy pomocy technologii blockchain narzędzia Scotty Swap i ScottyChat. To właśnie na nie zwraca uwagę większość inwestorów. 

Scotty Swap to centrala służąca szybkiej i płynnej wymianie tokenów, napędzana algorytmami sztuczną inteligencję, która optymalizuje zyski. Dzięki temu nowoczesnemu rozwiązaniu traderzy mogą cieszyć się nowym, zdecentralizowanym miejscem do wymiany tokenów. 

ScottyChat wyłania się z kolei jako czatbot-towarzysz, który rozwieje wszystkie nasze wątpliwości, jeśli chodzi o świat kryptowalut, a także dostarczy wskazówek rynkowych i pomoże w nawigowaniu w zawiłym krajobrazie kryptowalutowym.

Użytkownicy zainteresowani Scotty the AI mogą dołączyć do kanałów społecznościowych projektu – to tam pojawiają się regularne ogłoszenia dotyczące opracowywanych przez deweloperów funkcji i rozwoju projektu. 

Przedsprzedaż tokenów $SCOTTY – szansa dla inwestorów?

Przedsprzedaż tokenów $SCOTTY, która niedawno wkroczyła w piąty etap ICO, zebrała już ponad 500 tys. dolarów i odznacza się wielką popularnością w społeczności kryptowalutowej. Obecna cena za jeden token to 0,00555 dolara.

Oczy ekspertów przyciąga także szczególna tokenomika projektu. Z około 1,7 miliarda tokenów, aż 30% zostało przeznaczone na przedsprzedaż. Pozostałe 70% podzielone zostanie pomiędzy staking, rozwój projektu, płynność na giełdach i marketing.

Warto dodać, że zespół twórców nie zarezerwował dla siebie żadnych tokenów, co świadczy o niebywałej transparentności i uczciwości przedsięwzięcia. 

Roadmapa – droga Scottiego ku świetlanej przyszłości

Zespół nakreślił także kompleksową roadmapę dla Scotty the AI, podzieloną na trzy fazy. Pierwsza z nich obejmuje start społeczności Scotty, przeprowadzenie audytu kontraktu inteligentnego projektu, minting tokenów, inicjatywy marketingowe i przedsprzedaż.

W fazie drugiej deweloperzy zamierzają uruchomić wersje beta narzędzi Scotty Swap i Scotty Chat, a także zainicjowania tzw. kampanii świadomości, która będzie miała na celu zwiększenie transparentności, integralności i bezpieczeństwa w świecie krypto. Ujawnione zostanie także nowe narzędzie Scotty Picks.

Wedle obietnic zespołu, w trzecim etapie Scotty zostanie wprowadzony na duże giełdy krypto, w tym scentralizowane. Nastąpi także rozwój kampanii w mediach społecznościowych.

Oceniając te plany, możemy dojść do wniosku, że twórcy Scotty the AI podchodzą do projektu bardzo ambitnie. Nie jest to jednak podejście oderwane od rzeczywistości. Projekt ma potencjał znacznego wpływu zarówno na świat memecoinów, jak i szerszy krajobraz krypto. To właśnie dlatego eksperci twierdzą, że Scotty the AI ma ogromny potencjał.

Czy warto inwestować w tokeny Scotty the AI?

Świat krypto zmienia się bardzo szybko, a trendy mijają tak szybko, jak się pojawiają. Według wielu wskaźników Scotty the AI jest takim projektem, który zostanie w krajobrazie krypto na długo. 

Analitycy rynku wymieniają połączenie memecoinów i sztucznej inteligencji jako jedną z wielu cech, które wyróżniają tokeny $SCOTTY na tle konkurencji. Co więcej, narzędzia takie jak Scotty Swap i Scotty Chat oraz obietnica pracy na rzecz zwiększenia bezpieczeństwa i integralności przestrzeni krypto sprawiają, że projekt mogą docenić zarówno fani memecoinów, jak i inwestorzy ceniący innowacyjne technologie. 

Kup Scotty the AI


Artykuł sponsorowany – nie traktuj zamieszczonych tutaj treści jako porady inwestycyjnej, przed podjęciem decyzji o inwestycji przeprowadź własną analizę każdego projektu.
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.