Uwaga na scam Armorbitcoin | Ostrzeżenie | CrypS.

Uwaga na scam Armorbitcoin

Michał Misiura

ostrzeżenie kryptowaluty scam Inne inwestycje

Ostrzegamy przed stroną armorbitcoin.com. Informacje na jej temat otrzymaliśmy poprzez formularz Zgłoś SCAM

Armorbitcoin jest scamem działającym według typowego schematu wyłudzania środków pod pozorem inwestycji na rynku kryptowalut. Według zapewnień jego twórców zyski ma zapewniać kopanie bitcoinów w chmurze.

Bitcoin Cloud Mining to najbardziej dochodowy przemysł bitcoinów, nie musisz kupować drogich urządzeń w domu, bierzemy za to wszystko odpowiedzialność, stworzyliśmy chronioną platformę, na której możesz kupić moc w chmurze, teraz wszyscy musimy zostać w domu i wydobywać bitcoiny. – czytamy na stronie „projektu”.

Schemat podobny do piramidy

Tak jak w przypadku większości kryptowalutowych piramid finansowych do wyboru mamy kilka pakietów. To jak dochodowe będzie „wydobywanie bitcoinów w chmurze” zależy od naszego wkładu początkowego. Jeżeli wpłacimy 0.101 – 50 BTC możemy liczyć na 17% zwrotu dziennie.

Ponadto jak w każdej piramidzie otrzymujemy procent od wpłat osób, które wciągniemy do projektu. W wypadku Armorbitcoin wysokość prowizji zależy od poziomu własnego wkładu.

Tym co odróżnia Armorbitcoin od typowych piramid finansowych jest to, że typowe piramidy wypłacają środki na początku swojej działalności. Według otrzymanego zgłoszenia, a także komentarzy innych inwestorów, w tym wypadku nie ma szans na zrealizowanie zysków.

Kto stoi za Armorbitcoin?

Według informacji na stronie scamu, ma on być prowadzony z Korei Południowej. Nie podano jednak dokładnego adresu. Ponadto Korea nie pojawia się wśród pierwszych 5 krajów, z których utrzymuje się największy ruch sieciowy na stronie. Kolejno są to Stany Zjednoczone – 25,6%
Niemcy – 8,5%, Wielka Brytania – 6,1%, Francja – 4,7% i Kanada – 4,6%. Pozostała połowa ruchu na stronie pochodzi z innych państw, w tym z Polski. W sieci nie ma natomiast informacji na temat fizycznych osób, które odpowiadają za projekt.

Biorąc pod uwagę wszystkie wymienione punkty, a także otrzymane przez nas zgłoszenie, zalecamy trzymać swoje oszczędności z dala od Armorbitcoin.

Armorbitcoin

  • Strona: armorbitcoin.com
  • Email: support@armorbitcoin.com
ostrzeżenie kryptowaluty scam
reklama
reklama

Dodaj komentarz