Uwaga na scam Armorbitcoin | Ostrzeżenie | CrypS.

Uwaga na scam Armorbitcoin

Redaktor: Albert Czajkowski

ostrzeżenie kryptowaluty scam Zagrożenia

Ostrzegamy przed stroną armorbitcoin.com. Informacje na jej temat otrzymaliśmy poprzez formularz Zgłoś SCAM

Armorbitcoin jest scamem działającym według typowego schematu wyłudzania środków pod pozorem inwestycji na rynku kryptowalut. Według zapewnień jego twórców zyski ma zapewniać kopanie bitcoinów w chmurze.

Bitcoin Cloud Mining to najbardziej dochodowy przemysł bitcoinów, nie musisz kupować drogich urządzeń w domu, bierzemy za to wszystko odpowiedzialność, stworzyliśmy chronioną platformę, na której możesz kupić moc w chmurze, teraz wszyscy musimy zostać w domu i wydobywać bitcoiny. – czytamy na stronie “projektu”.

Schemat podobny do piramidy

Tak jak w przypadku większości kryptowalutowych piramid finansowych do wyboru mamy kilka pakietów. To jak dochodowe będzie “wydobywanie bitcoinów w chmurze” zależy od naszego wkładu początkowego. Jeżeli wpłacimy 0.101 – 50 BTC możemy liczyć na 17% zwrotu dziennie.

Ponadto jak w każdej piramidzie otrzymujemy procent od wpłat osób, które wciągniemy do projektu. W wypadku Armorbitcoin wysokość prowizji zależy od poziomu własnego wkładu.

Tym co odróżnia Armorbitcoin od typowych piramid finansowych jest to, że typowe piramidy wypłacają środki na początku swojej działalności. Według otrzymanego zgłoszenia, a także komentarzy innych inwestorów, w tym wypadku nie ma szans na zrealizowanie zysków.

Kto stoi za Armorbitcoin?

Według informacji na stronie scamu, ma on być prowadzony z Korei Południowej. Nie podano jednak dokładnego adresu. Ponadto Korea nie pojawia się wśród pierwszych 5 krajów, z których utrzymuje się największy ruch sieciowy na stronie. Kolejno są to Stany Zjednoczone – 25,6%
Niemcy – 8,5%, Wielka Brytania – 6,1%, Francja – 4,7% i Kanada – 4,6%. Pozostała połowa ruchu na stronie pochodzi z innych państw, w tym z Polski. W sieci nie ma natomiast informacji na temat fizycznych osób, które odpowiadają za projekt.

Biorąc pod uwagę wszystkie wymienione punkty, a także otrzymane przez nas zgłoszenie, zalecamy trzymać swoje oszczędności z dala od Armorbitcoin.

Armorbitcoin

  • Strona: armorbitcoin.com
  • Email: support@armorbitcoin.com
ostrzeżenie kryptowaluty scamreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.