Opera dodaje wsparcie dla BNB Chain | Wiadomości | CrypS.

Opera dodaje wsparcie dla BNB Chain

Autor: Redakcja
Redaktor: Albert Czajkowski
opera

Norweska firma Opera dodała obsługę BNB Chain do swojej kryptowalutowej przeglądarki, otwierając dostęp do aktywów ekosystemu sieci i zdecentralizowanych aplikacji.

Zespół zauważył, że BNB Chain jest największą platformą smart kontraktów pod względem liczby dziennych aktywnych użytkowników – ponad 4 mln. Liczba transakcji w tygodniu wynosi średnio 36 mln, a wartość zablokowana w projektach DeFi sieci przekracza 13 mld USD. W oświadczeniu możemy przeczytać:

Oprócz dostępu do transakcji i środków w BNB Chain, Opera otwiera Ci dostęp do dappów, w tym popularnych DEX-ów, takich jak PancakeSwap, 1inch i BiSwap, a także innowacyjnych produktów DeFi, takich jak DRIP Venus, Tranches, Treehouse, ApeSwap i AutoShark Finance.

Spółka przypomniała również, że w skład ekosystemu sieci wchodzą też aplikacje GameFi- (StarSharks, Thetan Arena, StarNift, SecondLive) oraz produkty z segmentu NFT (Galaxy, NFTrade, Galler).

BNB Chain jest zintegrowany z przeglądarką zarówno w wersji desktopowej, jak i mobilnej. W marcu w przeglądarce Opera Crypto Browser wprowadzono obsługę sieci Bitcoina, Solana, Polygon, Celo, Nervos Network, StarkEx, IXO i sidechaina Ronin.

Dla przypomnienia, Opera zaprezentowała kryptowalutową przeglądarkę Web 3.0 w styczniu 2022 r.

operareklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.