Obserwuj te wydarzenia dot. altcoinów, by nie przegapić swojej szansy na złoty strzał | Wiadomości | CrypS.

Obserwuj te wydarzenia dot. altcoinów, by nie przegapić swojej szansy na złoty strzał

Karolina Kropopek

Nadchodzące dni mogą przynieść ze sobą wiele nowości. Dojdzie w nich m.in. do odblokowania znacznej ilości niektórych altcoinów. Sprawdź, na co warto tym razem mieć oko.


Poniedziałek (30 października 2023 r.)

Na początek tygodnia zaplanowana została konferencja Solana Breakpoint. Warto zauważyć, że kurs wirtualnej waluty przynależnej do tego projektu – SOL – ładnie wzrósł w ciągu ostatnich dni, podążając za pozostałą częścią rynku, a w szczególności za bitcoinem (BTC).

Wtorek (31 października 2023 r.)

Jutro ogłoszone mają zostać dane roczne dotyczące wskaźnika cen towarów i usług konsumpcyjnych w strefie euro (CPI). Poprzednio było to 4,3%. Wedle oczekiwań nowy wynik ma wynieść 3,2%.

Tego samego dnia zostanie wydana aktualizacja mainnetu 2.0. projektu kryptowalutowego FINSCHIA (FNSA). Wcześniej nosił on nazwę LINK (LN). Jest to blockchain opracowany przez globalną firmę zajmującą się aplikacjami komunikatorów – LINE Corp. Przedsiębiorstwo to dąży do tego, aby Web3 stało się bardziej dostępne dla zwykłych użytkowników.

31 października br. odblokowane zostaną następujące altcoiny:

  • Optimism (OP) – 34,50 miliona dol.
  • Swash (SWASH) – 1,40 miliona dol.

Środa (1 listopada 2023 r.)

W środku tygodnia firmy tj. Coinbase oraz MicroStrategy ogłoszą swoje raporty finansowe. Pierwsza z nich prowadzi jedną z największych amerykańskich giełd wirtualnych walut pod tą samą nazwą, druga zaś intensywnie inwestuje w bitcoiny (BTC).

Tego dnia pojawi się również informacja o decyzji amerykańskiego banku centralnego w sprawie stóp procentowych. Ogłoszony zostanie także komunikat amerykańskiego Federalnego Komitetu Otwartego Rynku (FOMC). Oczekuje się, że stopy zostaną utrzymane na stałym poziomie.

W środę swoje przemówienie wygłosić ma również prezes Fed-u – Jerome Powell.

1 listopada br. odblokowana zostanie podaż altcoina:

  • Ondo Finance (ONDO) – 6,95 miliona dol. 

Czwartek (2 listopada 2023 r.)

Pod koniec tygodnia ma rozpocząć się szczyt Cardano 2023. Projekt ten zajmuje obecnie 8 pozycję pod względem wielkości w rankingu platformy CoinMarketCap (CMC). On również doznał w ostatnich dniach widocznego ożywienia, podążając za czołowymi wirtualnymi walutami.

Tego samego dnia ogłoszona zostanie także decyzja w sprawie stóp procentowych w Wielkiej Brytanii. Oczekuje się, że zostaną one utrzymana na stałym poziomie. W czwartek opublikowane zostaną również wstępne dane o zasiłku dla bezrobotnych w Stanach Zjednoczonych.

2 listopada br. dojdzie do odblokowania tego altcoina:

  • Hooked Protocol (HOOK) – 4,11 miliona dol. 

Piątek (3 listopada 2023 r.)

Na koniec tygodnia ogłoszone zostaną dane o zatrudnieniu w sektorze pozarolniczym w USA, a także dane o stopie bezrobocia w tym kraju.

3 listopada 2023 r. odblokowane zostaną następujące altcoiny:

  • Orbs (ORBR) – 10,48 miliona dol.
  • Biconomy (BICO) – 1,81 miliona dol.

Sobota i Niedziela (4-5 listopada 2023 r.)

W pierwszy dzień weekendu dojdzie do odblokowania tego altcoina:

  • Immutable (IMX) – 25,38 miliona dol.

5 listopada br. dojdzie do odblokowania tego altcoina:

  • Near (NEAR) – 9,77 miliona dol.reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.