Nowy token na Solanie skacze w dobę o blisko 10 000%. Pewien trader zamienia 10k USD w 10 mln USD! | Wiadomości | CrypS.

Nowy token na Solanie skacze w dobę o blisko 10 000%. Pewien trader zamienia 10k USD w 10 mln USD!

Filip Dzięciołowski
GUMMY memecoin

Jak widać, szaleństwo związane z memicznymi kryptowalutami wybijanymi na blockchainie Solany trwa dalej. Nowy token o nazwie GUMMY wzrósł od wczoraj do poziomu blisko 0,2 dolara i dał już niektórym nieźle zarobić. 


  • Blockchain Solany znów działa na pełnych obrotach po chwilowych komplikacjach i pojawiają się na nim kolejne memecoiny,
  • Wczoraj wybito w tej sieci token GUMMY, który w bardzo krótkim czasie zdołał zdobyć kapitalizację rynkową na poziomie bliskim 190 milionów dolarów,
  • Od wczoraj kurs tego memecoina wzrósł o blisko 10 000%. Pewien trader zdołał zamienić 9769 dolarów w 10 mln dolarów osiągając 1025-krotny zysk.

Stare dobry szaleństwo dot. memecoinów trwa

W sieci Solany w dalszym ciągu powstaje najwięcej memicznych kryptowalut. Chociaż skrajnie duży popyt na przestrzeń blokową do ich wybijania oraz handlu na zdecentralizowanych giełdach (DEX-ach) doprowadził ostatnio do przeciążenia sieci, po wprowadzeniu jej aktualizacji wszystko już wróciło do normy.

Co za tym idzie, na tym łańcuchu znów pojawiają się nowe memecoiny, które mimo totalnego braku jakiejkolwiek użyteczności i fundamentów, potrafią wykręcać imponujące wyniki na swoich wykresach cenowych.

Tak, te stricte spekulacyjne tokeny są w stanie zrobić w krótkim czasie z niejednego tradera milionera, ale i nie brakuje przypadków, gdy ktoś “umoczył” na tego typu inwestycjach spory kapitał. Tak więc na wstępie przypominamy, że ten segment rynku kryptowalut jest niesamowicie ryzykowny i nigdy nie inwestujcie więcej niż możecie stracić.

Wczoraj w tej sieci powstał nowy token o nazwie GUMMY, który w ciągu 24 godzin zdołał wzrosnąć o 9819% do poziomu 0,19 dolara. Kapitalizacja rynkowa tego memecoina w momencie pisania tych słów wynosi już 189,46 miliona dolarów.

Wykres cenowy GUMMY. Źródło: DEXScanner

Twitterowe konto śledzące różne nietuzinkowe ruchy na blockchainach – Lookonchain – zwróciło wczoraj uwagę na pewien adres, którego właściciel w krótkim czasie osiągnął 1025-krotny zysk na GUMMY.

Ktoś wypłacił z ze scentralizowanej giełdy MEXC swoje tokeny SOL o wartości 9770 dolarów, za które kupił młodego memecoina. Jego wzrost ceny pozwolił mu zarobił na tym aż 10 milionów dolarów.

GUMMY memecoinreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.