Nowe pozycje w ofercie giełdy CEX.IO | Wiadomości | CrypS.

Nowe pozycje w ofercie giełdy CEX.IO

Mariusz Przepiórka
giełda CEX.IO

Giełda CEX.IO przygotowała kilka nowych propozycji dla swoich klientów. Pierwszą z nich jest poszerzenie oferty dostępnych aktywów o LINK, który jest natywnym tokenem zdecentralizowanej sieci Chainlink. LINK to token, który posiada funkcjonalności ERC-20 i obecnie działa w sieci Ethereum.

Nowe opcje na CEX.IO będą pojawiały się stopniowo. Od 23 kwietnia klienci giełdy mogą dokonywać wpłat w LINK oraz obracać nim w parze LINK/USD. 27 kwietnia możliwe będą wypłaty oraz obrót w parze LINK/EUR. Para LINK/GBP zostanie udostępniona 29 kwietnia.

Kolejną nowością dostępną dla klientów CEX.IO jest możliwość stakingu tokenów Cosmos (ATOM) i Tezos (XTZ). Usługa jest dostępna dzięki współpracy giełdy z P2P Valiator. Partnerstwo to pozwoli klientom giełdy na prosty i bezproblemowy staking, dostępny bez konieczności rejestracji w zewnętrznych serwisach lub przesyłania tokenów do innych portfeli kryptowalutowych. Według CEX.IO, staking ATOM może przynieść nawet 9% zysku rocznie, a zysk ze stakingu XTZ to nawet 7% rocznie.

giełda CEX.IO
reklama
reklama