NFT Gry o Tron porażką? "To najgorsza rzecz jaką widziałem" | Wiadomości | CrypS.

NFT Gry o Tron porażką? “To najgorsza rzecz jaką widziałem”

Anna Sutowicz
Oficjalna kolekcja NFT „Game of Thrones”

Wyczekiwana premiera NFT Game of Thrones została wyprzedana w 7 godzin. Nie zabrakło jednak kpin i niepochlebnych opinii na jej temat.


Uruchomienie niewymiennych tokenów (NFT) „Gry o Tron” było wyśmiewane przez wielu internautów na kryptowalutowym Twitterze. NFT o nazwie „Build Your Realm” spotkały się z krytyką m.in. ze względu na wygląd awatarów, a przede wszystkim ich surrealistyczne dłonie.

GOT NFT tutaj wygląda jak Salad Fingers — napisał jeden z użytkowników Twittera.

Ta kolekcja Game of Thrones NFT jest jak ostatni sezon serialu. Brak kreatywnej wizji i okropność – stwierdził inny użytkownik.

Loopify, pseudonimowy współzałożyciel projektu gry Web3 Treeverse stwierdził natomiast, że kolekcja to „najgorsza rzecz, jaką kiedykolwiek widział”.

Wbrew powszechnej krytyce, oficjalna kolekcja „Build Your Realm” wyprzedała się w zaledwie 7 godzin po jej premierze na rynku NFT Nifty. Pierwsza seria kolekcji jest efektem współpracy pomiędzy Nifty’s i Daz 3D. Każdy NFT, stworzony na blockchainie Palm, zawiera różne elementy z uniwersum „Game of Thrones”. Umożliwia kolekcjonerom tworzenie własnych, unikalnych królestw i awatarów.

Dystrybucja NFT odbyła się w ramach przedsprzedaży 3450 boxów Bohaterów. Cztery godziny później otwarto publiczną sprzedaż 1500 boxów Bohaterów. Każdy box zawiera jednego Awatara Bohatera, trzy Karty Opowieści i dziewięć Kart Zasobów. 

Wstrzymano “Build Your Realm”

Nifty’s poinformowało na Twitterze o tymczasowym wstrzymaniu dalsze sprzedaży „Build Your Realm”:

Tymczasowo wstrzymaliśmy kolejkę, aby przeanalizować bieżące transakcje. Przetworzone płatności, które nie spowodowały pojawienia się NFT w Twoim portfelu, zostaną cofnięte lub zwrócone. Jeśli pozostaną jakieś boxy Bohaterów, wkrótce wznowimy sprzedaż — Nifty’s (@Niftys) 10 stycznia 2023 r.

Jeden z użytkowników Twittera stwierdził, że czekał godzinę tylko po to, aby usłyszeć, że będzie musiał poczekać kolejne 2,5 godziny przed wybiciem. Inny stwierdził, że zanim otrzymał NFT, cena minimalna już spadła.

Oficjalna kolekcja NFT „Game of Thrones”reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.