NANO na Krakenie | Wiadomości | CrypS.

NANO na Krakenie

Michał Misiura
Giełda kryptowalut Kraken

Od dziś (6 listopada) giełda kryptowalut Kraken, wprowadza do obrotu Nano (NANO). 

Zgodnie z zapowiedziami Krakena, handel powinien być dostępny od godziny 13:30 UTC. Nano jest nazywane kryptowalutą nowej generacji. Wykorzystywany przez nią algorytm konsensusu dostarcza ogromną skalowalność przy niskich kosztach. Cena potwierdzenia jednej transakcji to 0,002 dolara, ponieważ dokładnie tyle kosztuje energia elektryczna potrzebna do wypełnienia dowodu pracy. W związku z tym jest to technologia, która pozwala na znacznie mniej kosztowne transakcje niż Bitcoin.

Dla chcących dowiedzieć się więcej o kryptowalucie, jej whitepaperNano: Bezpłatna rozproszona sieć kryptowalutowa.

Giełda kryptowalut Kraken
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.