Mining City przesyła oświadczenie ws. ostrzeżenia z Filipin | Wiadomości | CrypS.

Mining City przesyła oświadczenie ws. ostrzeżenia z Filipin

Michał Misiura
mining city minebest i bitcoin vault

W ubiegłym tygodniu filipińska SEC wydała ostrzeżenie przeciwko Mining City – spółce o polskich korzeniach, która spotyka się z zarzutami bycia piramidą finansową. W krótkim czasie po oblikowaniu przez nas informacji o dodaniu na czarną listę, firma skontaktowała się z nami i przesłała oświadczenie w sprawie. 

Mining City twierdzi, że ostrzeżenie to wynik pomyłki, którą sprowokowały osoby podszywają się pod markę. Ponadto zaprzecza stawianym zarzutom.

Mining City oraz dwa powiązane z nim projekty, czyli Bitcoin Vault i MineBest, stały się przedmiotem śledztwa CrypS. Naszą uwagę zwróciło wiele niejasności związanych ze strukturą spółek oraz ich modelem biznesowym. Napisaliśmy w tej sprawie tekst – Mining City, BTCV i MineBest – polski Bitmain czy BitClub? Wraz z otrzymaniem sprostowania od Mining City, poprosiliśmy o komentarz w jego sprawie. Obiecano nam udzielić go w połowie przyszłego miesiąca.

Stanowisko Mining City w sprawie ostrzeżenia filipińskiej SEC

Mining City to inicjatywa, która łączy ludzi, chcących zjednoczyć siły i zwiększyć szansę na wydobycie kryptowalut. Dlatego byliśmy bardzo zaskoczeni oficjalnym stanowiskiem Filipińskiej Komisji Papierów Wartościowych (SEC) opublikowanym na stronie internetowej www.sec.gov.ph, które błędnie obrazuje profil naszej działalności.

Ta publikacja jest wynikiem pracy na terenie Republiki Filipin osób, które bezpodstawnie podają się za przedstawicieli Mining City i udzielają nieprawdziwych informacji na temat aktywności naszej firmy.

Pragniemy wyraźnie zaznaczyć, że firma Mining City nie posiada swojego oficjalnego przedstawicielstwa na terenie Republiki Filipin. Dodatkowo, kanały w serwisach społecznościowych, do których ostrzeżenie Filipińskiej Komisji Papierów Wartościowych się odwołuje, nie są oficjalnymi kanałami komunikacyjnymi firmy Mining City.

Mining City nie oferuje inwestycji ani papierów wartościowych. Sprzedajemy moc obliczeniową (hash power), której nasze globalne społeczności używają do bezpiecznego wydobycia kryptowalut.

Skontaktowaliśmy się także z Filipińską Komisją Papierów Wartościowych w celu wyjaśnienia sytuacji. Jesteśmy otwarci na współpracę oraz pytania. Zapraszamy do śledzenia naszych oficjalnych kanałów, na których będziemy publikowali wszelkie aktualności:

– https://www.facebook.com/MiningCityOfficialPage/
– https://www.instagram.com/miningcity/
– https://twitter.com/MiningCity
– https://t.me/Mining_City_Official
– https://www.youtube.com/channel/UCW45gTvZPpV7LC94Tc6YMWg

Bezpieczeństwo członków naszej społeczności jest dla nas najważniejsze, dlatego aktywnie reagujemy na fałszywe oskarżenia, które negatywnie mogą wpływać na globalną reputację firmy.

Best regards,

Mining City Team

mining city minebest i bitcoin vault
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.