Lionel Messi nowym ambasadorem Socios | Wiadomości | CrypS.

Lionel Messi nowym ambasadorem Socios

Anna Sutowicz
Lionel Messi Crypto Fan Token

Lionel Messi podpisał umowę o wartości ponad 20 mln USD z firmą Socios, która jest niewątpliwym fanem kryptowalut. Tym samym Messi stał się nowym globalnym ambasadorem Socios.

Lionel Messi i twórcy fan tokenów Socios.com połączyli siły, po to by w efekcie zbudować bardziej integracyjną, ekscytującą, a przy tym satysfakcjonującą przyszłość dla fanów z całego świata. Messi podpisał z Socios umowę o wartości ponad 20 mln USD. Zgodnie z umową Lionel ma być zaangażowany w działania promocyjne Socios w ramach przygotowań do Mistrzostw Świata w Katarze. Gwiazda wystąpi w kampanii reklamowej i marketingowej.

Fani na to zasługują

W swoim oświadczeniu Messi stwierdził, że fani zasługują na możliwość wpływania na kluby, które kochają. Tokeny są coraz częściej postrzegane przez kluby jako źródło nowych przychodów, ale zostały skrytykowane przez niektóre grupy kibiców.

Lionel Messi komentując podpisanie umowy z Socios powiedział, że:

Fani zasługują na uznanie za ich wsparcie. Zasługują na możliwość wpływania na zespoły, które kochają. Socios.com istnieje po to, aby poprawić wrażenia fanów, aby umożliwić fanom „być bardziej”. Jestem dumny, że mogę dołączyć do misji Socios.com, aby stworzyć bardziej połączoną i satysfakcjonującą przyszłość dla fanów na całym świecie.

Umowa Lionela Messiego z Socios.com będzie obowiązywać przez okres 3 lat.

Pensja w kryptowalutach

W ubiegłym roku informowaliśmy, że Lionel Messi część ze swojej pensji zacznie pobierać w kryptowalutach. Podpisując kontrakt z wicemistrzami Francji otrzymał premię powitalną w wysokości 25-30 mln euro. Część premii została mu przekazana w formie fan tokenów klubu, czyli wirtualnej walucie emitowanej w technologii blockchain za pośrednictwem platformy Socios.com. Wypłata wynagrodzenia w kryptowalutach jest coraz bardziej powszechnym zjawiskiem.

Fan tokeny są podobne do innych kryptowalut, takich jak Bitcoin lub Ethereum. Różnią się jednak tym, że są emitowane przez franczyzę sportową.

Lionel Messi Crypto Fan Token
reklama
reklama