Liczba HODLerów Dogecoina rośnie pomimo spadku ceny | Wiadomości | CrypS.

Liczba HODLerów Dogecoina rośnie pomimo spadku ceny

Autor: Redakcja
Redaktor: Albert Czajkowski
dogecoin największą kryptowalutą pow po bitcoinie

Liczba osób posiadających kryptowalutę Dogecoin (DOGE) wzrosła w ciągu ostatnich trzech miesięcy. Z danych CoinMarketCap wynika, że łączna liczba hodlerów w dniu 26 lipca wynosiła 4 379 183. W chwili obecnej, jest to już 4 456 459 – o 2% więcej.


Wzrost liczby posiadaczy nie znalazł jednak odzwierciedlenia w obecnej cenie Dogecoina. Kurs DOGE spadł o około 16% w ciągu trzech miesięcy. Wzrost liczby holderów sugeruje jednak, że inwestorzy spodziewają się odwrotu trendu.

hodlerzy dogecoin

Elon Musk – Twitter – Dogecoin

14 kwietnia po raz pierwszy ogłoszono, że Elon Musk, CEO m.in. Tesli i SpaceX, chce kupić Twittera. Jednak 6 lipca wycofał się z tej transakcji. Powodem było to, że według miliardera firma z branży mediów społecznościowych kłamała na temat liczby aktywnych botów na platformie.

Ostatnio pojawiły się jednak informacje, jakoby Elon Musk znowu zmienił zdanie i ponownie rozważa zakup platformy. Transakcja ta dotyczy łącznej kwoty 44 miliardów dolarów.

To, że Elon Musk jest zwolennikiem kryptowalut jest wiadome nie od dziś. Nie jest też tajemnicą, że jest on wielkim fanem Dogecoina. Kiedy po raz pierwszy wyszło na jaw, że chce przejąć Twittera, kurs DOGE natychmiast wzrósł o 12%.

Na wykresie przedstawiającym liczbę hodlerów DOGE widać wyraźnie, że liczba ta znacznie wzrosła w październiku. Najprawdopodobniej ma to wszystko związek z transakcją na lini Twitter – szef Tesli.

dogecoin największą kryptowalutą pow po bitcoiniereklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.