Ledger wprowadza portfel Nano S Plus przeznaczony dla NFT | Wiadomości | CrypS.

Ledger wprowadza portfel Nano S Plus przeznaczony dla NFT

Mariusz Przepiórka
nowy ledger nano s plus na nft

Ledger, czołowy dostawca portfeli sprzętowych do bezpiecznego przechowywania kryptowalut, wprowadza na rynek nowy portfel opracowany z myślą o tokenach NFT.


Nowy produkt o nazwie Ledger Nano S Plus to następna generacją oryginalnego portfela Nano wydanego w 2016 roku. Tym razem firma Ledger skoncentrowała się na potrzebach posiadaczy tokenów NFT.

Nowy Ledger Nano S Plus jest szóstym portfelem sprzętowym Ledger od czasu, gdy firma wprowadziła swój pierwszy model HW1 w 2015 roku. Produkt jest również pierwszym portfelem sprzętowym, który Ledger wydał od czasu debiutu Ledger Nano X w 2019 roku. Nano S Plus w połączeniu z niedawnym wsparciem technologii „czystego podpisu” za pośrednictwem Ledger Live ma na celu zapewnienie większego bezpieczeństwa dla użytkowników sieci Web3. Koszt urządzenia na stronie producenta to 356 złotych.

– Użytkownicy Ledger Nano zawsze byli w stanie przechowywać NFT na swoich urządzeniach za pośrednictwem partnerów. Teraz aplikacja Ledger Live priorytetowo traktuje wsparcie NFT, gdzie użytkownicy mogą przeglądać swoje NFT w Ledger Live i bezpiecznie dokonywać transakcji za pomocą czystego podpisu – powiedział Ian Rogers, dyrektor ds. doświadczeń użytkowników w firmie Ledger.

4,5 mln portfeli Ledger w rękach użytkowników

Technologia czystego podpisu ma na celu dostarczenie wszystkich szczegółów transakcji, eliminując ryzyko „ślepego podpisu” lub wyrażenia zgody na potencjalnie ryzykowną transakcję. Dyrektor ds. technologii Ledger Charles Guillemet już w lutym ostrzegał użytkowników przed ryzykiem związanym ze ślepym podpisywaniem transakcji w sieci blockchain w następstwie poważnego ataku phishingowego, którego celem był największy na świecie rynek NFT OpenSea.

Firma Ledger na początku marca wypuściła limitowaną edycję Ledger Nano S Plus, sprzedając 10 000 urządzeń po cenie 79 USD za sztukę. Założona w 2014 roku firma Ledger jest jednym z największych na świecie dostawców sprzętowych portfeli kryptowalutowych, które są fizycznymi urządzeniami przeznaczonymi do przechowywania kluczy prywatnych użytkownika. Firma sprzedała ponad 4,5 miliona urządzeń i wprowadziła do tej pory sześć różnych portfeli.

nowy ledger nano s plus na nftreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.