Ledger rozdaje 50 USD w bitcoinie w ramach Black Friday! | Wiadomości | CrypS.

Ledger rozdaje 50 USD w bitcoinie w ramach Black Friday!

Filip Dzięciołowski
Ledger promocja

Jutro przypada święto wszystkich entuzjastów promocji, czyli Black Friday! Z tej okazji liderów wśród producentów portfeli sprzętowych na kryptowaluty – Ledger – przygotował dla swoich klientów niesamowicie atrakcyjną ofertę. 


Pisaliśmy o tym już odnośnie informacji o obniżce cen na cold wallety od Trezora, ale nie zaszkodzi powtórzyć tego jeszcze raz: bezpieczeństwo Twoich kryptowalut zależy wyłącznie od Ciebie!

Więc jeśli nie chcesz polegać na żadnych pośrednikach i mieć zawsze stały dostęp do swoich środków, rozważ przechowywanie swoich cyfrowych aktywów w zewnętrznym portfelu offline, do którego żaden hacker się nie włamie i pozbawi Cię funduszy.

Oferta Ledgera na Black Friday

Francuski producent portfeli sprzętowych nie zapomina o swoich klientach i specjalnie dla nich przygotował świetną ofertę z okazji jutrzejszego Black Friday.

Tak więc można nabyć po naprawdę atrakcyjnych cenach flagowe modele urządzeń do przechowywania cyfrowych aktywów. Co więcej, firma do każdego z nich dorzuca bonus w postaci satoshi o wartości w przedziale od 20 do 50 dolarów. Jest to więc i świetna okazja, by sprezentować taki wallet dla kogoś nam bliskiego, kto dopiero rozpoczyna swoją przygodę z tym rynkiem!

Wszystkie szczegóły znajdziecie pod tym linkiem.

Ledger promocjareklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.