Kusama ujawnia następne ruchy związane z Shibarium | Wiadomości | CrypS.

Kusama ujawnia następne ruchy związane z Shibarium

Shiba Inu [SHIB]

Główny programista projektu Shiba Inu, Shytoshi Kusama, opisał właśnie, jaka przyszłość czeka Shibarium. Chodzi o blockchain warstwy 2, który jest powiązany z memecoinem SHIB. Ekspert wszedł m.in. na temat uruchomienia tokena Wrapped BONE (WBONE) czy migracji ShibaSwap do Shibarium.


Od memecoina do całkiem ciekawego projektu

Każdemu należy dać szansę, jak głosi stare i mądre powiedzenie. Sprawdza się to w przypadku memecoina SHIB, który startował jako żart z dogecoina, a dziś staje się interesującym projektem.

Więcej o ewolucji Shiba Inu powiedział Kusama, czyli główny programista projektu. Ujawnił, że wdrożenie procesu weryfikacji inteligentnych kontraktów w Shibarium zaplanowano już na nadchodzący tydzień. Z kolei token Wrapped BONE (WBONE), integralny element ekosystemu ShibaSwap, także zacznie wkrótce oficjalnie działać. To “opakowana” wersja Bone ShibaSwap (BONE), która wyróżnia się tym, że jest tokenem gazu w sieci Shibarium.

Czego jeszcze się dowiedzieliśmy? Np. tego, że zdecentralizowana giełda ShibaSwap przygotowuje się do migracji do Shibarium. Chodzi o przeniesienie całej oferty związanej z Shiba Inu na nową platformę. Dojdzie też do transferów NFT, takich jak SHIBOSHIS, i elementów produktu metaverse „Shib: The Metaverse”.

Kusama dodał, że dziś on i jego współpracownicy “skupiają się na budowaniu zdecentralizowanych systemów i prezentowaniu projektów Shibarium”.

Kamienie milowe

Projekt Shibarium zaczyna wyglądać też coraz lepiej, gdy spojrzy się na suche dane. Liczba portfeli wchodzących w interakcję z platformą przekroczyła poziom aż 100 000. Transakcje przetworzone w sieci przekroczyły z kolei pułap 445 000, a w głównej sieci Shibarium wydobyto już łącznie 349 206 bloków. Średni czas trwania bloku wynoszący 5,1 sekundy pokazuje całkiem dużą wydajność platformy. Tylko ostatniego dnia przetworzono w jej ramach aż 66 058 transakcji.

Początkowo nie wszystko wyglądało jednak aż tak różowo. 16 sierpnia, czyli dnia, gdy Shibarium zaczęło działać, użytkownicy zauważali pewne problemy, które wstrzymały produkcję bloków. Zespół stojący za całością usunął jednak te “usterki”.

Wczoraj Kusama ogłosił, że Shibarium jest już dostępne i skaluje się w optymalny sposób. Stwierdził: „Shibarium ŻYJE i działa dobrze! Teraz, gdy udowodniliśmy, że wszystkie fundusze są bezpieczne i że Shibarium jest gotowe na swój najlepszy czas, ponownie otworzymy nasze kanały”.
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.