WEMIX [WEMIX] | Kurs - Cena, Wykres, Przelicznik, Kupno, Informacje | CrypS.

WEMIX

#137 WEMIX
$1.41 0.37%
All Time High (ATH)
$24.68
21.11.2021
Market Cap
$509.52 M 0.37%
Rank 137 / 3,712
Wolumen (24h)
$2.06 M 0.37%
3 BTC
Podaż obiegowa
360407126.13
Max 980000000

Wykres WEMIX - Kurs WEMIX

Przelicznik WEMIX

WEMIX
WEMIX [WEMIX]
USA
USD
Polska
PLN

WEMIX - FAQ

Co to jest WEMIX?

Czym jest WEMIX3.0 (Mainnet)?

Kto założył WEMIX?

Co sprawia, że WEMIX jest unikalny?

Jak jest zabezpieczona sieć WEMIX?

Gdzie można kupić WEMIX?

Kryptowaluta WEMIX - Informacje

WEMIX to zdecentralizowany protokół blockchainowy, który napędza tzw. “mega-ekosystem” platform Web 3.0. Jest to wysokowydajny protokół kompatybilny z Ethereum Virtual Machine (EVM), działający na mechanizmie konsensusu SPoA (Stake-based Proof of Authority), oferujący wysokie bezpieczeństwo i dużą liczbę transakcji na sekundę (TPS)​​.

WEMIX jako natywny token

WEMIX jest rodzimą monetą tego mega-ekosystemu, używaną jako środek wymiany i metoda płatności za opłaty transakcyjne. Jedna moneta WEMIX jest tworzona (minted) przy każdym kolejnym bloku, a PMR (Permanent Minting Reward) jest dystrybuowany odpowiednio do NCP (50%), funduszu ekosystemu (25%) i utrzymania (25%)​​.

Założyciele WEMIX

WEMIX został założony w 2018 roku przez WEMADE TREE (obecnie Wemix PTE. LTD.), spółkę zależną WEMADE. Platforma skupia się na tworzeniu platformy do gier blockchainowych, łącząc wirtualną ekonomię z realną. W 2021 roku firma WEMADE uruchomiła flagowy tytuł MIR4 na platformie WEMIX, co znacząco wpłynęło na przemysł gier​​.

Unikalność WEMIX

WEMIX i jego mega-ekosystem zawierają kluczowe platformy i składniki, które bezpośrednio przyczyniają się do jego wzrostu i ekspansji. Do ekosystemu należą WEMIX Play, NILE, WEMIX.Fi, oferujące różnorodne usługi od gier po usługi DeFi​​.

Zabezpieczenie sieci WEMIX

Sieć WEMIX jest zabezpieczona przez konsensus SPoA, obsługiwany przez 40 zdecentralizowanych węzłów autorytatywnych (40 WONDERS), obsługiwanych przez globalnych partnerów. WEMIX stosuje również zmienną formułę całkowitej opłaty za gaz, co zapewnia dodatkową warstwę bezpieczeństwa w ekosystemie​​.

Zakup WEMIX

WEMIX można kupić i handlować na popularnych giełdach takich jak KuCoin, Gate.io, Huobi, Bybit, Bitget, Crypto.com, MEXC i innych​​.

WEMIX Giełdy - gdzie kupić

WEMIX - Opinie i prognozy

Aktualna ocena
0
Dodaj ocenę
Dodaj swoją opinię
WEMIX $1.41 0.37%

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.