Konferencja I Love Crypto & Blockchain przełożona na marzec | Wiadomości | CrypS.

Konferencja I Love Crypto & Blockchain przełożona na marzec

Redaktor: efectownia
i love crypto

Konferencja poświęcona kryptowalutom i technologii blockchain została przesunięta na dni 17-18 marca. Powodem są kwestie organizacyjne. 

Dla osób zainteresowanych wydarzeniem, zmiana daty oznacza więcej czasu na kupienie biletów w niższej cenie. Ponadto organizatorzy informują, że zwiększy się liczba zaproszonych prelegentów. Termin szkolenia poświęconego kryptowalutom i technologi blockchain, które miało towarzyszyć konferencji, pozostaje bez zmian – jest to 26.11.2019.

Konferencja I Love Crypto & Blockchain ma składać się z 2 dni szkoleń, spotkań i paneli dyskusyjnych. Uczestnicy wydarzenia poznają czołowe nazwiska z branży, ciekawe projekty oraz otrzymają solidną dawkę wiedzy o technologiach przyszłości. Miejscem, w którym odbędzie się konferencja są Złote Tarasy w Warszawie.

Zobacz szczegóły wydarzenia

i love cryptoreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.