I Love Crypto & Blockchain | CrypS.

I Love Crypto & Blockchain

Warszawa, Multikino Złote Tarasy, ul. Złota 59
i love crypto Eventy
Nazwa:
I Love Crypto & Blockchain
Data:
17 marca 2020 - 18 marca 2020
Adres wydarzenia:
Warszawa, Multikino Złote Tarasy, ul. Złota 59
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
od 570 zł
Tryb wydarzenia:
Online

Wydarzenie odwołane w związku z epidemią koronawirusa. 

I Love Crypto&Blockchain jest to pierwsza konferencja oparta o smart kontrakt na blockchainie. Kryptowaluty i technologię, która za nimi stoi, będzie więc można “dotknąć” przekonując się czym jest w praktyce. W nadchodzącej 2 edycji wydarzenia, nie zabraknie też interesujących prelekcji, spotkań i postaci oraz firm związanych z branżą.

17 marca – konferencja I Love Crypto

Tego dnia w programie przewidziano spotkania z przedstawicielami największych projektów i giełd kryptowalutowych z Polski i świata. Będzie można poznać wiele interesujących projektów i postaci ze środowiska, wziąć udział w networkingu i afterpaty. Większa część programu odbędzie się w języku angielskim i będzie symultanicznie tłumaczona na język polski.

18 marca – konferencja I Love Blockchain

Dzień poświęcony technologii blockchain, perspektywom jej wykorzystania w marketingu, finansach i biznesie. Przedstawione zostaną firmy, które już z niej korzystają – zarówno polskie jak i zagraniczne.

Strona wydarzenia: ilovecrypto/konferencja
Relacja z poprzedniej edycji: największa konferencja #crypto w Polsce
Zdjęcia z poprzedniej edycji: facebook.com/pg/iLoveCrypto
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.