Kolejny rozczłonkowany krypto inwestor znaleziony w ściekach | Wiadomości | CrypS.

Kolejny rozczłonkowany krypto inwestor znaleziony w ściekach

morderstwo

Kolejny kryptomilioner, Christian Peev, został znaleziony martwy. I to w dość makabrycznych okolicznościach.


Christian Peev nie żyje

W Sofii w Bułgarii znaleziono szczątki Christiana Peeva. To zaginiony amerykańsko-bułgarski inwestor z rynku kryptowalut. Przerażają okoliczności, w jakich odnaleziono resztki jego ciał. Zostały bowiem ukryte w kanale ściekowym. Znaleźli je hydraulicy, którzy próbowali naprawić zablokowany odpływ.

Cofnijmy się jednak w czasie. Jak podał serwis Daily Mirror, zniknięcie Christiana Peeva zgłosił służbom jego kuzyn. Miało to miejsce w zeszły czwartek. Zwłoki znaleziono dopiero teraz. Wiele wskazuje też na to, że 41-latek mógł zostać zamordowany dwa dni wcześniej. Oskarżony o ten czyn jest Vesco Valchinov, prywatnie “przyjaciel” inwestora.

Ciało nie zostało znalezione w jednym kawałku. Niestety, sprawca je… rozczłonkował. Do tego w kanale nie znaleziono głowy i części większych kości. Te elementy zostały zakopane. Powód? Morderca nie dał rady spuścić ich w… toalecie.

Jaki był jednak motyw mordu? Ponoć panowie znali się ponad 5 lat. Peev wprowadził Valchinova do świata finansów i kryptowalut. Czy ten drugi stracił na inwestowaniu? A może uznał, że Peev go oszukał? Nie wiadomo.

Niewiele mówią nam też nagrania z monitoringu. Widać na nich tylko, jak obaj mężczyźni wchodzą do domu Valchinova. Wszystko działo się we wtorek w zeszłym tygodniu. Potem widać, jak Valchinov wychodził z nieruchomości. W środku doszło zapewne do bójki. Sprawca zabił Peeva uderzając w niego hantlami.

Kolejnym aresztowanym jest Konstantin Subotinov. Pomagał Valchinovowi pozbyć się ciała.

Inne morderstwa członków społeczności kryptowalut

To kolejny mord dokonany na osobie z rynku kryptowalut. W makabryczny sposób zamordowano też Fernando Péreza Algaby’ego. Jego ciało też posiekano na kawałki i ukryto w walizce. Przypadkowo znalazły je dzieci.

Z kolei wiosną na ulicy zasztyletowano założyciela MobileCoina, Boba Lee. Niedługo później zabito twórcę Onfo Coina, Johna Forsytha. Został zastrzelony. W zeszłym roku w dziwnych okolicznościach odszedł rosyjski miliarder Wiaczesław Taran. Jego helikopter rozbił się w pobliżu Monako. Jest to o tyle dziwne, że wypadek miał miejsce przy dobrej pogodzie. Czy był to zamach?

Nie żyje już także twórca MakerDAO Nikolai Mushegian. Utonął w Puerto Rico. Mógł być to wypadek. Tyle że niedługo wcześniej napisał w social mediach, że grozi mu niebezpieczeństwo.

morderstworeklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.