Kluczowa zmiana w systemie stakingu. Giełda Bitget prezentuje PoolX | Wiadomości | CrypS.

Kluczowa zmiana w systemie stakingu. Giełda Bitget prezentuje PoolX

Partnerzy
Bitget staking

Bitget, wiodąca na świecie giełda kryptowalut i firma Web3, niedawno zaprezentowała PoolX, pionierską platformę stake-to-mine, umożliwiającą użytkownikom stake’owanie określonych coinów w celu generowania pasywnego dochodu.


Każdy projekt z ramienia PoolX będzie obejmował jedną lub więcej pul wydobywczych, z nagrodami w postaci tokenów rozdzielanymi co godzinę w oparciu o kwotę, przeznaczaną przez uczestników na poczet stakingu. Co godzinę również będą wykonywane snapshoty stake’owanych kwot, aby zapewnić dokładne obliczenia proporcjonalnych udziałów i nagród użytkowników. Każda pula miningowa na PoolX oblicza oddzielnie swoją roczną stopę procentową (APR), zapewniając użytkownikom różnorodne możliwości maksymalizacji zarobków z tokenów.

Główną różnicą w przypadku tradycyjnego stakingu jest to, że aktywa są blokowane na określony czas, co oznacza, że uczestnicy nie są w stanie odpowiednio wcześnie zareagować na niepożądane okoliczności. Bitget Pool-X oferuje bardziej elastyczną opcję stakingu, w której użytkownicy mogą w dowolnym momencie wypłacić swój stake’owany token z puli stakingowej.

Ta elastyczność pozwala użytkownikom zdobywać nagrody za staking bez poświęcania płynności, co jest znaczącą zaletą dla tych, którzy chcą zachować dostęp do swoich aktywów w celu realizacji udanego planu inwestycyjnego – z dobrze nakreśloną kompleksową strategią zarządzania ryzykiem.

Zwiększona płynność odnosi się nie tylko do stake’owanych aktywów, ale także do godzinowej dystrybucji nagród. Jest to szczególnie korzystne na niestabilnym rynku kryptowalut, gdzie możliwość szybkiego dostępu i przenoszenia aktywów może mieć kluczowe znaczenie dla wykorzystania okazji rynkowych lub uniknięcia spadków. W przypadku realizacji zysków z zapasem czasu, może to również prowadzić do szybkiej akumulacji, czyli możliwości reinwestowania zysków z powrotem do puli stakingu znacznie szybciej.

PoolX stanowi znaczący postęp w naszym zaangażowaniu w zapewnianie użytkownikom innowacyjnych rozwiązań krypto. Dzięki projektowi skoncentrowanemu na użytkowniku i solidnym funkcjom, PoolX na nowo zdefiniuje doświadczenie związane z farmingiem tokenów, oferując naszym użytkownikom większą elastyczność i rentowność.

– komentuje Gracy Chen, dyrektorka zarządzająca Bitget.

Informacje o Bitget

Założona w 2018 r. platforma Bitget jest wiodącą na świecie giełdą kryptowalutową i firmą Web3. Obsługuje ponad 25 milionów użytkowników w ponad 100 krajach i regionach. Pomaga użytkownikom w inteligentniejszym handlu dzięki pionierskiej funkcji copy tradingu i innym rozwiązaniom handlowym. Bitget Wallet, wcześniej znany jako BitKeep, to światowej klasy portfel krypto multi-chain, który oferuje szereg kompleksowych rozwiązań i funkcji Web3, w tym funkcjonalność portfela, swap, rynek NFT, przeglądarkę DApp i wiele innych.

Bitget inspiruje ludzi do korzystania z kryptowalut poprzez współpracę z wiarygodnymi partnerami, w tym legendarnym argentyńskim piłkarzem Lionelem Messim i oficjalnym organizatorem wydarzeń eSportowych PGL.

Bitget stakingreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.