Karta podarunkowa Binance pojawi się we włoskich sklepach offline | Wiadomości | CrypS.

Karta podarunkowa Binance pojawi się we włoskich sklepach offline

Dawid Kucharczyk
Binance przejmuje FTX

Binance Gift Card nawiązało współpracę z MrPay. Dzięki temu karty podarunkowe giełdy kryptowalutowej będą mogły być sprzedawane w 5000 punktach sprzedaży detalicznej w całych Włoszech.


Binance Gift Card to jeden z najwygodniejszych sposobów na zakup swojej pierwszej kryptowaluty. Karty te można kupić za gotówkę lub za pośrednictwem karty bankowej. Użytkownik otrzymuje kupon z 16-cyfrowym kodem. Należy go wprowadzić na platformie Binance, rejestrując się wcześniej. Giełda nie pobiera opłaty za przelew. Nowicjusz dostaje na swoje konto pierwszą kryptowalutę, którą może wykorzystać do handlu, produktów Earn, zakupów NFT i innych usług Binance.

Karty podarunkowe są często wręczane znajomym, którzy od dawna chcą spróbować kryptowalut, ale jeszcze się wahają lub brakuje im wiedzy na temat płatności online.

Karty są dobre również pod tym względem, że ludzie mogą kupić kartę offline, a środki zachować “na lepsze czasy”.

MrPay jest autoryzowanym dostawcą systemu płatności. Działa na włoskim rynku od ponad 15 lat i jest licencjonowany przez regulatora VASP.

Binance sprawia, że świat kryptowalut jest bardziej dostępny we wszystkich krajach. Dotyczy to również Ukrainy. Niedawno giełda została partnerem sieci aptek ANC. Ukraińcy są więc jednymi z pierwszych na świecie, którzy mogą płacić za leki kryptowalutami. W zeszłym roku płatności Binance Pay zostały wprowadzone w sklepach Varus, Foxtrot i CompX.

Binance przejmuje FTXreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.